Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kedvel? Miért...

Szerintetek kedvel? Miért ilyen? Sok ez a 2 év korkülönbség ennyi idős korban? Mi ez a majdnem arcba nyúlás? Szerintetek nagyon idegesítem? :D 12/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe beleszerettem. Én 7.-es vagyok,ő meg 9.-es. Hatosztályosba járok, ő is ebbe a suliba járt 2 évig de ettől a tanévtől már nem ide jár. Szeptemberben ismertem meg rögtön beleszerettem.Nem tudom, hogy kedvel-e.Elég furcsán viselkedett. Szerintem csak szívatott. Voltam olvasókörön és találkoztam vele mert visszajár. Amikor még nem kezdődött el 3-man voltunk a teremben: Én, ő és a haverja. A haverja mondta neki, hogy elmegy a mosdóba. A fiú aki tetszik nekem ( hívjuk X-nek) azt mondta a haverjának, hogy megy vele. A haverja azt mondta X-nek, hogy ö... oké. Mit jelentsen ez, hogy azt mondta, hogy elkíséri? Nem akart velem kettesben maradni? Ha igen miért nem? Félt, hogy a haverja szívatni fogja emiatt? Nem kedvel? Vagy csak egyszerűen wc-znie kellet? xD(X tudja, hogy szerelmes vagyok belé és ez a haverja is tudja. Cserkész vagyok és elmentünk közösen a cserkészekkel valahova pár napra őszi szünetben.Ott derült ki, hogy tudja X, hogy szerelmes vagyok belé. Úgy volt, hogy egyik barátnőm megkérdezte tőle, hogy ismer-e engem. X azt mondta, hogy igen persze, szerelmes vagyok belé(mármint én X-be). De azt mondta barátnőm, hogy normálisan mondta. Kérdezte őt barátnőm, hogy honnan tudja. X azt mondta, hogy jó emberismerő. És a haverja a közelben volt és hallotta.)X egyedül jött vissza a mosdóból és azt mondta: Csak mi ketten. Én erre nem mondtam semmit. Olvastam tovább a könyvet mert nem tudtam befejezni. Látta, hogy nem mondok erre semmit így hát azt mondta: A haverom (természetesen nem így mondta hanem a haverja nevét mondta)elment (nem tudom már hova). Nem tudtam mit mondjak zavarban voltam. xD Végül azt mondtam, hogy 2 barátnőm itt hagyott engem. (Ez mondjuk elég távolságtartóan hangzik de nem tudtam mit mondjak xD) Kérdezte X, hogy miért ők is itt voltak. Mondtam, hogy ők most alapból nem jöttek volna mert az egyik barátnőm csak a filmet látta, a másik meg azt se. Nem tudták megszerezni a könyvet. Meg mondtam, hogy én meg későn tudtam megszerezni és nem tudtam elolvasni emiatt. X mondta, hogy ő meg el is olvasta végig meg a filmet is látta. Mondtam, hogy az a jó. Aztán mondtam, hogy ja meg egy 3. barátnőm is itt hagyott mert most már mindennap vonattal jár haza ( Eddig úgy volt, hogy egyik barátnőnk nagymamájánál lakott a barátnőnkkel együtt) és Esztárban lakik. Mondta X, hogy az egy idő spanyolul. Mondtam, hogy jó és nevettem. Nem úgy mintha őt nevettem volna ki, meg nem is tartott sokáig a nevetés, kb. ilyen 1 másodperces nevetés volt. Mondta, hogy de tényleg. Mondtam, hogy jó. Aztán elfordultam tőle és olvastam tovább. eltelt kb. egy negyed perc és bejött a haverja. Furcsa, hogy ahogy abbahagytuk a beszélgetést szinte rögtön bejött a haverja. Direkt megbeszélték, hogy akkor jöjjön be a haverja ha már nem beszélünk? Vagy mi? Lehet, hogy kedvel X a névnapomat sem felejtette el, igaz, hogy 1 nappal később köszöntött fel mint ahogy volt de csak akkor találkoztunk. Volt, hogy beszéltünk facebookon de mindig én írtam rá de most már nem fogok. Vagy szerintetek írjak rá? Olyan izé volt egyszer amikor beszéltünk. Azutáni nap történt amikor kiderült, hogy tudja "azt".


Ezt beszéltük akkor:


En:


Hello! Mizu?


O:


szia semmi


En:


az jó xD


mit csin.?


O:


walking dead


En:


Virág mondta, hogy nézte szerdán Eszterrel mert nála aludt, hogy ne keljen haza mennie.


am az a zombis cucc ugye?


O:


igenn


En:


az jó. tesóm régebben játszott egy zombis játékkal, jó az nem sorozat de a zombiról jutott eszembe. Én is játszottam mondjuk vele néhányszor mert volt, hogy ketten voltunk a zombik ellen. jó kis játék csak nem tom mi a neve, majd megkerdezem Bencet ( tesom )


Csak nincs itthon most


Fürjek jól vannak? xD


O:


aha


itt kaoarásznak


En:


Hát még egy darabig jól lesznek... aztán sehogy. Te hogy vagy?


O:


jol


En:


az jó. én is.


Am a walking dead-ben hanyadik résznél jársz?


O:


6.


En:


és hány részes?


O:


nm tom


En:


te kivel beszélsz még rajtam kívül? vagy beszélsz még valakivel? Én egy haverommal és egy barátnőmmel.


O:


én csak sorozatot nézekk


En:


értem.


jó volt tegnap a tábortűzi történetetek. az vicces volt amikor mondta az egyik srác, hogy idézem: " Én vagyok a sötét paraszt" xD


O:


igen


En:


a mienk milyen volt?


O:


hát.....


En:


ennyire rossz volt?


O:


csak unalmas


meg nem volt vicces


En:


oks, kellett kérdeznem xDD engem nem sértesz meg ezzel, úgy sem én találtam ki. Ott sem voltam amikor kitalálták, pedig kellett volna, hogy ott legyek, épp telefonáltam akkor


am mesélj már a walking dead-ről, ha Y meg Z is nézi biztos nem lehet rossz


O:


hát egy fertőzés pusztítja a világot, akik megkapják és meghalnak azok zombik lesznek


En:


minden zombis történetben ez van mondjuk. xD kicsit részletesebben?


O:


hát van egy csapat ember aki megpróbálja túlélni és most egy járványügyi központban vannak


En:


Ez is tipikus, de attól még biztos jó


O:


igen


En:


Majd lehet megnézem. Mondjuk a Trónok harcára is ezt mondtam és azóta se néztem meg xD , de majd szakítok rá időt. Végül is mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen.


( de ezt mar csak kesobb latta )


Aztan kesobb irtam neki:


Meg mindig walking dead-et nezel?


O:


nm má nm


En:


ertem. most mit csinalsz?


en semmi jot. ://


O:


semmit


En:


Ertem


Am elmondjam a semmi jo alatt mit ertettem? Mondjuk biztos nem erdekel.


O:


Ja vagy meg nem o jon bocsi, na szoval en:


Mondjam vagy ne?


O:


ne


En:


Hat kosz... m1 nem ujdonsag mar, hogy levegonek neznek vagy meg annak se


O:


nm nézlek levegőnek


En:


De akkor miert ne mondjam el?


O:


mert ne


En:


xDD hat ezt most jol meg mondtad. Bovebben ki tudnad fejteni?


O:


nem igazán........


En:


ohm... oke. Nem ertem miert nem mondhatom el. Figyelj engem nyugodtan lehet levegonek nezni az nem zavar ha te annak nezel attol nem dol ossze a vilag, de attol mar igen, hogy masok is annak neznek vagy inkabb meg annak se.


De jo hagyjuk is.... nem is ertem miert neked mondom. M1 legalabb 1 valaki meghallgat.


(azt nem ra ertettem, hogy valaki meghallgat hanem egy haveromra)


Na jo szia akkor :(((


O:


szia


En:



Tobbet szerintem ne is beszeljunk mert felesleges. Azt hittem jobbak a fiu baratok mint a lanyok, mondjuk igazabol nem is vagyunk baratok szoval most hulyeseget mondtam de nem erdekel. Csak tudod jol esne ha valaki meg meghallgatna. En akinek kepes lennek elmondani mi bajom abban ugy megbizom, nem nyavajogni szeretnek.


Es amugy tufom, hogy mar elkoszontem es megis irok de m1.


O:


oké


En:


nagyon kedves vagy...


( ezt szarkazmusbol mondtam, hogy nagyon kedves de felreertette xD )


O:


köszi jo meghakkgatlak monddd


En:


Mostmar meghallgatsz? Erdekes vagy nem mondom.. Na m1 az a lenyeg, hogy itthon meg levegonek se neznek...


De m1


Hagyjuk is


Csak nagyon rossz kedvem van emiatt. Nem vagyok siros annyira de nem tudom abbahagyni a sirast. Na m1


Nem akarlak idegesiteni meg zavarni ne haragudj de kivagyok


Kepzelem mennyire erdekelhetnek masok gondjai...


Meg annyira se, hogy visszairj


O:


hé most hallgattalak meg


En:


Oke de azert mondhatnal valamit


O:


jo


jo et


En:


Na is mit mondasz? A jo nem szamitott


( utana miutan elkuldtem lattam, hogy elkoszont )


Aztan ezt irtam neki:


Jo ejt...


Es kosz a semmit


Ezt egy vasárnapi napon beszéltük, előző hónap végen. Aztán ráírtam egy keddi napon ezt:


Szia! Ne haragudj a viselkedesemert de nem voltam tul happy, mondjuk most sem. A batyjam nagyon idegesit es eleg sokszor megbant engem. Szoval ne haragudj legyszives! Nem voltam veled tul kedves es biztos zavartalak is. Ha zavarlak barmikor mondd meg nyugodtan azon nem sertodom meg, sot ertekelem ha valaki oszinte meg akkor is ha az oszintesegevel megbant. A testverem az mas mert azert tole elvarnam, hogy kedves legyen. Nem tudom miert zuditom/zuditottam rad a bajomat, talan azert mert kedvellek teged baratilag de ha te nem akarsz velem baratkozni megertem, en mindent megertek. Jo azert nem mindent de nagyon sok mindent. Eleg megerto vagyok szerintem legalabbis. Nem szoktam csak ugy mindenkitol bocsanatot kerni szoval ha en bocsanatot kerek azt komolyan is gondolom. Sajnalom! Remelem nem haragszol!


Ja es meg annyi, hogy ezt jobban szerettem volna ugy megbeszelni amikor te is fent vagy de amikor en fent voltam te nem voltal.


Ő erre ennyit írt:


ok no problem


Aztán egy kicsit beszéltünk mert amikor válaszolt pont fent voltam.


Most pár napja elküldtem neki ezt:


[link]


eszembe jutott, hogy te Trónok harcát néztél :D


De nem válaszolt rá. Pedig volt fent. Azt mutatja, hogy nem látta de be lehet állítani, hogy megnézi és utána megjelölés olvasatlanként.


És amúgy az mit jelent ha egy fiú a kezével majdnem belemászik az arcodba? Mert még szeptemberben fát gyűjtöttünk és mögöttem állt hozzám szólt, hátrafordultam és elég közel rakta a szememhez a kagylót. Oké, hogy szemüveges vagyok de azért nem vagyok vak. xDD Mi már ez? Én mondtam, hogy jaj mert váratlanul ért. Ő meg mondta, hogy nyugi csak kagyló. Meg olyan is volt előző hónapban, hogy festettünk én épp lefele néztem, gondolkodtam mert akkor én már épp nem csináltam semmit. És így látom, hogy valakinek egyszer csak "ott terem" a festékes ujja. Na ki volt az? Persze, hogy X. Felnézek, mosolyog. Én erre: hagyjál. De akkor amikor ezt mondtam már kb. 1 m-re volt, ment kezet mosni. Szóval ez lehet annak a jele, hogy kedvel? De ha kedvel miért volt olyan fb-n? Nem szeretek vele facebookon beszélni mert nem túl bőbeszédű chaten. Meg szinte soha nem használ smiley-t egyet írt eddig összesen. Arra írt egy :) jelet, hogy azt mondtam, hogy lehet, hogy megnézem majd a Trónok harcát. Nem is sokat szokott kérdezni. Azt is 1x kérdezte meg, hogy miből kaptam 5-öst. Ezt írta: ügyes.miből? Meg mondtam neki, hogy olyan jó lánynak lenni, ezt még szeptemberben mondtam. Kérdeztem, hogy elmondjam, hogy miért. Írta: Mondd kérlek. És azt mondtam, hogy egy fiú akit mindketten ismerünk vitte a táskám. Ezt írta: xD értem. (Lehet nem kellett volna ilyet írni. De hátha féltékeny lett :D) Meg a szeme kicsit megsérült mert az egyik srác belekapott ( de már jól van) és rákötötte a szemére a cserkész nyakkendőt. Én meg kérdezem: Kalóz lettél: Ő ja nem csak rákötöttem. De rögtön levette ahogy ezt mondtam. Meg faces beszélgetésnél volt, hogy kérdeztem, hogy nem tudja-e, hogy melyik csatornán megy a Maradj talpon mert cserkész különkiadás volt. Mondtam, hogy szerintem az m1. Kérdeztem, hogy szerinte, mondta, hogy szerinte is. Kérdeztem, hogy nem nézi-e. Mondta, hogy nincs otthon. Kérdeztem, hogy hol van mondta, hogy ifin. Kérdeztem, hogy nem zavarom, mondta, hogy egy kicsit. Kérdeztem, hogy 1-től 100-ig mennyire vagyok idegesítő, meg, hogy tesóm szerint biztos nagyon, meg barátaim szerint is biztos, mondjuk egyik barátnőm szerint nem vagyok idegesítő csak hangos, meg kérdeztem, hogy most akkor ne írjak. Mondta, hogy hát ne. Ha ezt valaki végigolvassa és válaszol annak nagyon megköszönném. :) És mielőtt valaki megkérdezné, hogy miért nem vagyok suliban annak üzenem, hogy beteg vagyok és egyedül vagyok itthon.



2014. nov. 19. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Röviden összefoglalva?!
2014. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt a kutya betyár hétszentségit'!
2014. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani röviden. :D
2014. nov. 19. 12:13
 4/19 anonim ***** válasza:
Már majdnem elolvastam.
2014. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ajjjha... fiatalság, bolondság
2014. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak végig olvastam, mert épp várakozom. (Rohadt sok felesleges mondat van benne, így nem igaz, hogy nem lehetett rövidebben.)

Figyelj:

Nagyon nem kedvel, ne zargasd, nem akar veled beszélgetni, idegesíted, nem tetszel neki!

Sajnálom. :(

2014. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Elég volt csak beleolvasnom ahhoz, hogy biztosan állítsam, hogy nem, nem akar tőled semmit, és te meg iszonyúan nyomulsz.....de még görgetni is fájt ezt....

Hagyd békén, mert csak magadat égeted ezzel, hogy lógsz rajta

2014. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én elolvastam az egészet,és 10000% hogy nem jossz be neki,sőt szerintem nagyon idegesited,amig en is ezt elolvastam,mar az elején feltun5t,hogy eleg idegesito kiscsaj vagy! És nem sértésből mondom!! Ne is vedd annak! Egy jo tanács,a fiuk nem szeretik a nyomulos csajokat,azokat szeretik,akik "elérhetetlenek" számukra! :)
2014. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És mit csináljak, hogy kedveljen?
2014. nov. 19. 12:37
 10/19 anonim ***** válasza:
Édes csillagom, nem az az arcba mászás ha egy fiú kagylót nyom az arcodhoz közel, hanem az amit te művelsz szerencsétlen gyerekkel :D ha ezt bármelyik ilyen korú sráccal megcsinálod, menekülni fognak előled. Nem véletlenül válaszol 2 szavas mondatokban, vagy nem ír vissza.
2014. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!