Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lépjek a "következő...

Hogyan lépjek a "következő szintre"?

Figyelt kérdés

Van egy lány évfolyamtársam, nagyon tetszik, csak év elején jött a sulinkba, megmondtam neki, hogy gyönyörű, meghogy nagyon szép, de szószerint azt nem hogy tetszik, nembaj, mert így is tudja, aztán írtam neki, hogy baj-e hogy megmondtam az igazságot, ő erre azt válaszolta, hogy nem szereti ha valaki túl kedves, na mindegy, elköszöntük, mert már este volt, aztán másnap írtam neki, hogy ha ez baj volt írja meg nekem meg minden, nemigazán írt, de tegnap visszaírt, azt mondta, hogy nembaj, örültem is és megkérdeztem tőle, hogy van-e pasija, azt mondta szószerint, hogy: Nem de nem is szeretnék ideig, az lenne itt a kérdés, hogy érjem el ,hogy szeressen egy pasit, és a nagyobb kérdés, hogy érjem el, én legyek az a pasi?

Egyébként aztán úgy köszöntem el tőle, hogy Hello Walkingdead fan beautiful girl! (csak egykis angolt belevittem), ő meg úgyhogy Hello walking dead funny boy (csak leírtam), a Walking dead neki a kedvenc sorozata, meg nekem is az egyik. Ez nálunk egy közös téma, hátha segít, na szóval hogyan érjem el, hogy én is tettszek neki? (szerintem nem cses*tem még el ezzel, hogy elmondtam neki...)

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. nov. 23. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon kéne ezt erőltetni,mivel valószínűleg azért koptatott le,mert nem vagy az esete.
2014. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy nem szeretne most pasit egy ilyen kérdésre, az azt jelenti, hogy nem vagy az esete. Ha az lennél, hidd el, nem írna ilyeneket. Szerintem hagyd egy kicsit, majd alakulni fog még.
2014. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam mer nem vagyok egy Adonisz, remélem alakul mert ellehet velem beszélgetni, nemvagyok vele nagyképű...
2014. nov. 23. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

hogy lehet azt nem szeretni, ha valaki túl kedves veled??

normááális??? akkor tudod mit legyél vele bunkó és fa$zkalap, akkor majd beléd szeret -.-


bocs, csak felhúzom magam az ilyeneken, meg, hogy nem is szeretne pasit....ugyan már , ezt addig mondja amég nem jön egy srác aki tetszik neki is aztán beleszeret és máris akar pasit, álszent ribi ( nek tűnik a leírtak alapján )

2014. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!