Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogyan reagáltok/reagá...

Lányok, hogyan reagáltok/reagálnátok, ha valaki idegen fiú leszólítani titeket?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy csak oda kell menni egy lányhoz és megszólítani, a többi úgyis jön magától. A másik fél véleményére lennék kíváncsi. Soha nem próbáltam. Hogyan reagálnátok és mi a véleményetek arról, ha valaki mondjuk buszon/vonaton, egy város főterén, egy plázában vagy akárhol leszólít ismerkedés szándékával?

Én 19/F vagyok, de igazából bármelyik korosztály válasza érdekel és férfiak tapasztalata is, aki már ismerkedett/próbált így ismerkedni.


2014. nov. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne vele. Mondjuk annyit mondanék neki, hogy kapcsolatban vagyok ha többet szeretne. Szeretem a barátom.
2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számít az első benyomás(mennyire igénye/ápolt)

Aztán a beszédstílusa

És csak ezek után nézem a külsőt

Ha korban illik hozzam akkor számcsere

2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikusnak tűnik, és nem valami béna "felszedős/leszólítós" dumával jön, akkor szívesen beszélgetek vele. Sőt! Még örülök is, mert én túl félős vagyok odamenni bárkihez. :) És az is imponál, hogy meg mer szólítani, mert tudom milyen nehéz helyzetben van, ezért mindenképpen rendes lennék vele.

16/L

2014. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egy 70es kanos kéjenc, és van időm, akkor beszélgetek vele. Jól esik alapvetően, és nem kis bátorség kell hozzá, szóval emiatt becsülöm az ilyen pasikat. Viszont érdekes, hogy valahogy mindig akkor szólítanak le legtöbbet, amikor épp van valakim :D
2014. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is egyszer volt egy barátnőm pár hétig és akkor kellettem mindenkinek, de előtte sem és azóta sem senkinek :D

Van valami általános téma, ami jó eséllyel bejöhet? Mert hát ugye egy idegen nő érdeklődési körét nem igazán tudom, viszont nem is az időjárásról szeretnék vele beszélni. Van valami téma, amivel érdemes lehet indítani?

2014. nov. 30. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
19 éves lúzer...
2014. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!