Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ''könyvmoly, , lánnyal...

Egy ''könyvmoly, , lánnyal miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ilyen típusú lányoknak nagy az önbizalma? Nagyesély van arra, hogy egy beszélgetés ''befullad,,? Gondolok itt arra, hogy a lány nem szokott annyit beszélgetni fiúkkal. Hogy kellene megközelítenem egy ilyen lányt? 16/F

2014. nov. 30. 22:14
 1/8 Mellékhelység ***** válasza:
Esetleg könyvekről?
2014. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni...
2014. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A könyvmoly lányok, hacsak nem bugyuta szerelmes meg vámpíros regényeket olvasnak, széleskörűen művelt és tájékozott lányok.

Én is ilyen voltam/vagyok.

2014. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Harry Potter:D

Azt mindenki olvasta<3 :)

2014. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A könyvekről semmiképp.
2014. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyan akármilyen könyvmoly lehet vele beszélni odamész és egy sziàval kezdesz.
2014. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia én is az vagyok ..és nem vagyok nagyon bő szavú ..én az olvasásra inkább úgy tekintek mint egy menedékhelyre..szeretek ilyen beburkolózni a könyvek világába .. de szerintem az hogy hogyan beszélgetsz vele az attól is függ hogy egy hullámhosszon vagytok -e .. az érdeklődési köreitek ..attól függetlenül hogy valaki szeret olvasni nem jelenti azt hogy mást nem szeret csinálni vagy másról beszélgetni .. 16/L
2014. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

könyvekről...


Igen, a Harry Potter jó ötlet.

2014. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!