Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy csaj aki nagyon tetszik, szeretném elhívni randira, de nem tudom hogy tetszem-e neki, és lehet hogy visszautasít, ha visszautasít akkor az mindkettőnknek ciki lesz ?

2014. dec. 2. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikor véletlen kettesben lennétek egyszer a suliban, várva a tanárra, vagy akármi, benyöghetnéd, hogy jut eszembe van két korijegyem forraltborral ajándékba, ami megmaradt, mert nem ér rá az ismerősöm. Eljönnél velem?
2014. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciki lenne, de ha nem próbálod meg, akkor nem fogod tudni, hogy mi lett volna, ha...
2014. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bad G-Sus ***** válasza:
irj privatot,segitek.
2014. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"lehet hogy visszautasít, ha visszautasít akkor az mindkettőnknek ciki lesz"

Már miért lenne ciki? Megpróbáltad, nem jött össze, kész. Ha majd itt lesz az ideje, állásinterjúra sem mész el, mert mi lesz, ha nemet mondanak?

2014. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!