Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan kövérek, akik...

Vannak olyan kövérek, akik nem szeretik a vékonyakat?

Figyelt kérdés

#vékony #kövér #nems zeret
2014. dec. 3. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek:)
2014. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének. Én vezetem a sort.
2014. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És éneklem az indulót. Pam pam pam pam aki kövér velünk van pam pam pam elég volt a sok gebéből pam pam pam hogy őket kiáltják ki ideálnak pam pam pam ez aztán a jó élet pam pam pam adjatok egy sajtos pufit pam pam pam mi nyerjük meg majd a csatát pam pam pam mutatkozzatok be srácok mindenki!


Cartman! Homer J. Simpson! Peter Griffin! Dagi Albert! Dudley Dursley! Puggsley Addams! Jabba! A kövér ellenőr! Elmer Fudd! Barney Gumble! Kövér Toni! Mézga Géza! Oggy! Garfield! Bluto! és végül de nem utolsósorban jóbarátunk Bud Spencer.

2014. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En pl 172cm magass vagyok

65 kg

nem sovany senem kover, inkabb ugy mondanam van mit fogni 😁

Nem szeretnek fogyni sem, de viszont nem szeretem a vekony noket sem a pasikat! Halalom amikor egy 45, 50 kg ember dietazik!

2014. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ha meghíznék sem szeretném őket, mert többségük ronda.
2014. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!