Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb,30-on túli férfitársai...

Idősebb,30-on túli férfitársaim - akiknek még sosem volt párkapcsolatuk, mert senkinek sem kellettek -, elérkezik életetekben az a vízválasztó pillanat, amikor már egyetlen nőnek sem hinnétek el, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rühellem - provokálod a pór népet? :D
2014. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

30-on túl a férfiaknak még mindig olyan gondolatai vannak, mint egy tizenévesnek?


Bocsi a nem releváns válaszért.

2014. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem baj válaszolok a 27 évemmel, szűz nem vagyok szóval volt már hogy bejöttem lánynak, de kapcsolatom egyáltalán nem volt és úgy látom a közeljövőben nem is nagyon lesz, nálam már szerintem gyerekkorban eldőlt hogy nem jövök ki jól a lányokkal, valami törés történhetett anno, szegénységben is nőttem fel, jól se néztem ki, szóval az élet már akkor megmutatta a belső értékek mit érnek egy nőnél...és az élet folyamatosanolyan példákkal bombázott hogy aki viszonylag jó módban él esetleg középszinten az könnyebbe közelebb tud kerülni nőkhöz, ez később haragba csapott át a nők iránt de sok elmélkedés után mostmár a férfiakra haragszom amiért ilyen versenyhelyzetet alakítottunk ki a nők iránt szinte piedesztálra emelve őket, magunkat tálcán kínálva...
2014. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29 évesen azt nem mondom, hogy nem hinném el (pedig jobban járnék), de minimum kételkednék, ha azt mondaná valaki.
2014. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: Ugyanezt gondolom én is. Akárhol, ha körbenézünk, még egy átlag alatti nőnek is legalább 4-5 srác csapja a szelet. Van miből válogatni.


Regényt tudnék írni, annyi minden kavarog a fejemben...


#4: Esélyes, hogy ugyanezt tenném, sőt, tettem is. Az a helyzet, ha külsőleg, belsőleg, mindenhogyan változtatnék magamon, az sem javítana a helyzeten. Komplett hülyeségnek tartom, hogy egy küzdősporttól, extrém sporttól, vagy bármi komoly elfoglaltságtól megjönne az önbizalmam, mert nem jönne meg. Attól én még ugyanúgy azt gondolnám, hogy miért kéne higgyek egy nő szavainak...

2014. dec. 7. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
most jönnek majd a nők a hibásak, én nem tehetek róla szintű válaszok.
2014. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Mi, férfiak vagyunk az okai, hogy válogathatnak közülünk. Pontosabban a nyomulósabbjai közül, mert a kevésbé törtetők inkább meg sem próbálkoznak a nőknél, viszont a mindenkin átgázoló típusok végig ott loholnak a nők sarkában.
2014. dec. 7. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:

"Komplett hülyeségnek tartom, hogy egy küzdősporttól, extrém sporttól, vagy bármi komoly elfoglaltságtól megjönne az önbizalmam, mert nem jönne meg"


Na itt vannak a gondok. Honnan tudod, hogy ha nem próbáltad meg?

Csak mert te úgy gondolod?


Tudod, ha több lenne a tett és kevesebb az agyalás, akkor talán menne...

2014. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Egy próbacseresznyét mindenképp meg fog érni az egész, már csak saját magam miatt is. Viszont akkor sem fogok hinni egyetlen nőnek sem. Néhány súlyzó nem fogja bennem megváltani a világot.
2014. dec. 7. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es,


Tényleg próbáld meg, aztán vonj le következtetéseket. Csak hozzáállás kérdése. Öreg meg nem vagy, hogy ne tudj változtatni rajta.

2014. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!