Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan viselkedik velem egy...

Hogyan viselkedik velem egy fiú, ha tetszem neki? Miből látható, hogy nem csak szimplán "jó csajnak" tart?

Figyelt kérdés

Ismerem, viszont nem gyakran beszélgetünk, de mostanában mintha máshogy állna hozzám. Őszintén szólva nem akarok tőle semmi komolyat, nem tudnám elképzelni, de mégis felkeltette az érdeklődésemet egy szinten.

Viszont tipikusan olyan srácnak tűnik, aki nem túl válogatós, fogalmazzunk úgy, ezért hátha tudtok mondani 1-2 hasznos dolgot...

Köszönöm előre is



2014. dec. 8. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
szagolgatja a feneked és lepisálja a bakancsod
2014. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem részletezted, mit jelent, hogy " mostanában mintha máshogy állna hozzám". Így nehéz bármit mondani.
2014. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, mostmár minden tiszta!

Második: Alapdolgok. Sokszor akad össze a tekintetünk, figyelmesebb velem, megdicsér ésatöbbi.

2014. dec. 8. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nyilván tetszel neki, úgy tűnik. De téged nem értelek. Nem tudod elképzelni, de felkeltette az érdeklődésedet. Most akkor mi van? Lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem ez a kettő nem fér össze. Ha így áll a dolog, és mégis elkezdesz vele beszélgetni, és továbbra sem jön be annyira, akkor ne hülyítsd lsz.
2014. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, így szerintem érthető, hogy nehezen tudom elképzelni bárkivel is. Meg számos oka van még ennek, ettől függetlenül - akaratom ellenére is - egyre többet jut eszembe a tag. Emellett eléggé laza, tipikus nőzős srácnak tűnik, szóval azért tettem fel ezt a kérdést, hogy le tudjam szűrni hogy én érdeklem, vagy csak elmennék neki egy éjszakára, értitek. :/
2014. dec. 8. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még elég fiatal vagyok de ha egy fiú tényleg te es nem az atom segged érdekel,akkor próbál veled személyes kapcsolatot teremteni.Érdekli a magánéleted és nem csak ez a,, mizu?" kategoria mint a legtobb fiu altalaban :p.

Azt is észre lehet venni,hogy van mosoly és mosoly közt különbség.Van amelyik őszinte és méllyebb és van amelyik csak egy szimpla mosoly amit mindenkinek használ.Nyílván te is máshogy mosolyogsz egy a szívedhez közelebb álló személyre mint egy szimpla osztalytarsra

2014. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!