Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hetedikes vagyok már 2 éve...

Hetedikes vagyok már 2 éve jár az osztályunkba egy fiú és én beleszerettem. Nem tudom hogy beszélnem kellene vele vagy inkább ne, vagy mit tegyek? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem beszélek vele túl sokat de nagyon rendes.

2014. dec. 11. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:

13/l

és ha rá nézek mindig mosolyog

2014. dec. 11. 20:43
 2/7 anonim válasza:

ez még csak kis diákszerelem, tudom magamról :)

beszélgess vele, suli dolgok, állatok, ha van neked is, és szereti őket, hívd át hozzátok, de csak baráti szintem közeledj felé, úgy nem ér csalódás, és nem fog nyomulósnak se venni :)

aztán a végén lehet, hogy nem is járni fogtok, hanem szimpla jóbarátokká váltok, de drukkolok ;)

2014. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. dec. 12. 07:20
 4/7 A kérdező kommentje:

Kérnék még válaszokat!

Előre is köszi!

2014. dec. 12. 17:11
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én is 7.-es vagyok, és nekünk is van egy fiú az osztályunkban, aki ugyanúgy 2 éve jött. Persze egyből beleszerettem, olyan helyes volt. Azóta próbáltam levelezni vele, és tok jo barátok lettünk. Megadom neki a házit ha beteg, vagy ha nem jön suliba, és kérte már hogy hivjam fel. Csak barátok vagyunk, de én többet szeretnék ennél. A fiubarataim rengeteget segítenek, ha kérem. Az a lényeg, hogy próbálj minél közvetlenebb lenni, ne nézd sokáig a srácot (mert azt elvileg utálják, és zavarja őket ), és baratkozz a fiúkkal, legyél nyitott, hagyd rá a hulyesegeket a fiúkra, és ne érdekeljen, ha csufolnak vagy nemtom, járd a magad útjaát, de ne szállj rá a sracra! Egyvalamit tudok, a fiúkat az a lány érdekli, amelyiknek van súlyát véleménye a dolgokról, és amelyik lány nem helyesel velük állandóan, és nem sohajtozik. A fiúkat nem érdekli hogy milyen testalkatú vagy, milyen magas vagy. A kisugárzás a lényeg. Hajrá, és tuti járni fogtok ;-)
2014. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez lemaradt 13/L
2014. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. dec. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!