Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Odamennétek egy bárban/kocsmáb...

Odamennétek egy bárban/kocsmában egy olyan lányhoz, aki szomorúan, meredten néz maga elé és egyedül ül órák óta, vagy átnéznétek rajta?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 23:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

gonosz, de attol fugg, hogy hogy nez ki.

masreszt en mar kihagytam egy ilyen esetet, de masnap kideritettem a nevet, megismertem es egyutt voltam vele szep eveket:)

2014. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem mennek. Arra következtetnek hogy valami problemaja van es semmi szüksege legyeskedesre.

Esetleg megkerdeznem hogy minden rendben van-e de a mai nőket ismerve elküldeni a pcsbe.

2014. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Minek? Hogy még eggyel több kudarcom legyen? Nem éri meg odafigyelni senkire, nem is fogok most már törődni senkivel, nem leszek kedves, mert nem kifizetődő.
2014. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én odamennek es megkerdeznem volna e kedve elmondani hogy mi a baja!
2014. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem ilyenkor pont azt várják, hogy valaki odamenjen és felvidítsa őket.. Különben otthon is ülhetnének szomorúan... de ők mégis lementek. Szabad préda, nem csak kudarc, lehetne sikerélményed is. :D


Egy lány, aki jelenleg kibszottul élvezi a magányt mert nem baszgatja senki a hülyeségeivel. :D

2014. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5

Ahhoz egy vadidegent felviditson az ember iszonyat nagy berismeret es gyakorlat szükseges. Atlag pasi nem próbalkozhat vele.

2014. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
#5: Nekem elegem van az ilyenekből. Egy csomó olyan lánynak adtam volna esélyt, aki önbizalomhiányos volt, nyafogott, hogy neki baja van, ő nem kell senkinek, sose volt barátja, nem kezdeményeztek nála stb., elkezdtem velük beszélgetni, utána meg leráztak, amikor kezdeményeztem. És belefeccöltem annyi időt és energiát, amit összerakva kb. megválthattam volna a világot.
2014. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#2-es hozzászólóval nagyon is egyetértek.
2014. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Oké, értem én a problémát, vannak ilyenek is akik tényleg csak önsajnáltatásra képesek.

De ne általánosítsunk kéremszépen, lehet csak szar napja/hete volt. És Te lovagiasan odamész fizetsz neki valami nőies cuccot (dzsina nélkül) és megkérdezed miért ül itt magányosan, csak nem fog elhajtani... szar hogy mindig magamból indulok ki meg fáradt is vagyok, hagyjuk. Úgysem tudom rendesen, kerek mondatokba foglalni hogy miért ne legyetek puhapcsök és néha lépjetek is. :D

2014. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha nincs szemkontaktus, akkor nem megyek oda senkihez.

Alapból nem célom, h lelki szemetesládát csináljak magamból, és nincs kedvem meghallgatni, h még mindig sír az exe után, aki már le sem sz.rja.

2014. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!