Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, elfogadnátok egy...

Lányok, elfogadnátok egy nálatok alacsonyabb fiú közeledését?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Bármit is hazudnak: NEM!
2014. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Fogalmam sincs, nem közeledett még hozzám nálam alacsonyabb fiú, de szerintem nem, legalább legyen ugyanolyan magas mint én.
2014. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem és ezt biztosra veheted. Viszont van kivétel. Szökő évente egyszer látni is olyat. Remény az van, esély, hogy találsz olyat aki nem hajt el hát aprócska, de van! Csak pozitívan :D
2014. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Aztán tudom, hogy ez nem tetszik a férfiaknak, hogy ezt mondom, mert megértem az alacsony férfiakat, hogy kicsit nehezebb a dolguk, de én nem próbálnám meg. Nem a magassarkú meg egyéb hülyeségek miatt, hanem a biztonságérzet miatt.

Ugyanilyen nehéz helyzet van a lányoknál is, ha magasak én se vagyok kicsi 175cm, az esetek 90%-ban egymagas pasival ismerkedtem, vagy max. 1-2 centivel alacsonyabbal.

2014. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

A lányok túlnyomó többsége elutasítaná, sőt még akkor is, ha vele egy magas vagy pár centivel magasabb mert sok lány szereti a magassarkút.

Egy 160 centis lány is értelemszerűen elutasítana minden nála alacsonyabb fiút.

2014. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Én is megmondom az őszintét hogy nem szeretem ha egy fiú alacsonyabb nálam. Az ha néha napján magassarkút veszek fel és úgy vagyok picivel magasabb abba nincs semmi, ez a része nem is zavar, de volt hogy a nálam alacsonyabb srácoknak tetszettem, igaz hogy én 175 cm magas vagyok de voltak már olyan helyzetek amikor a nálam alacsonyabb pasik próbálkoztak be nálam. engem zavart hogy picit le kellett hajoljak mindig ha puszival köszöntünk egymásnak, és bevallom alapból ne voltak egy olyan nagy szám pasik, nem a kinézetük miatt, hanem a jellemük nem fogott meg igazán, és nálam fontos nagyon is a belső, régebben tini koromban elég sokat csalódtam és jobbára már nem is érdekel a külső, a külsőnél is számomra az a legfontosabb hogy legyen vidám természet, jó kisugárzása legyen és NE legyen bús komor kinézete. De nálam a belső a legfontosabb így 23 évesen nekem ez a legfontosabb hogy legyen stílusa, önbizalma, ne legyen határozatlan, az ha picit félénk valaki azzal nincs semmi baj, csak a túlzott félénkséget sem szeretem.


Most hogy nálam alacsonyabb egy srác az valamilyen szinten mégis zavar hogy átlátok a feje fölött, jó ha csak 2-3 cm a különbség az sokszor fel sem tűnik de azért az 5 centi különbség már zavarni szokott engem.

Tavaly nyáron megismerkedtem egy nagyon helyes sráccal aki 1 évvel fiatalabb nálam, kedves, aranyos, szerény, de nagyon jó fej, segítőkész és hihetetlen határozott jelleme van, ő nekem nagyon sokat segített, nem az volt a célja hogy engem felszedjen, egyszerűen összebarátkoztunk mert akkor egyik barátnőmbe volt nagyon belé zúgva akivel elmentek mindenfelé és akkor mutatott be a srácnak a barátnőm, s össze is barátkoztunk. A barátnőm más pasival jött össze és már külföldön vannak, a srác nagyon szomorú volt emiatt, én tartottam benne a lelket, és jól össze is barátkoztunk. Idén nyáron a társaságunkkal elmentünk sátrazni 3 napra egy telekre ami az egyik fiú barátunk szüleié és ott el lehettünk teljesen nyugodtan mert elkerített hely volt és viszonylag biztonságos is. Akkor ugye a nálam alacsonyabb sráccal hihetetlen jól éreztük magunkat egy sátorban aludtunk és átbeszélgettük az egész éjszakát, meg mivel akkor hűvösebb volt így össze is bújtunk és akkor valahogy olyan szinten megfogott engem a srác hogy ahogyan összebújva éreztük egymás melegségét hirtelen fülig belé is zúgtam, meg ő is belém, másnap este amikor szintén együtt aludtunk már csókolóztunk is, és akkor össze is jöttünk :)


Igaz alacsonyabb nálam, ez picit zavar ugyan, de barátként kezdtük a dolgokat és az érzelmeink igen erősek, nagyon nagy a szerelem és nem bírtuk már tovább és adtunk esélyt magunknak. Most hogy én szeretem őt és boldog vagyok vele, nem is zavar hogy 6 centivel alacsonyabb nálam, egyszerűen már észre sem veszem, és nagyon jól kijövünk :)


Sokan mondták már hogy ha szeretjük egymást akkor ez ne zavarjon mert nem a külső megjelenésünk számít, boldogok vagyunk, szeretjük egymást, nem is kell ennél több :)

2014. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenre példa, én sem vagyok magas (163 cm), de a srác (sőt, már bőven inkább férfi) nagyjából a vállamig, ha ér, akkor jó. Szegénykém, nagyon sajnáltam, és emberileg tényleg nem volt vele gondom, és tudom, hogy ez mennyire gonosz dolog tőlem, de egyszerűen nem tudtam rá úgy tekinteni, ahogyan azt ő szerette volna. Megszakadt a szívem érte, de nem tehetek róla. Aki nálam alacsonyabb, arra nem igazán tudok férfiként tekinteni, akármennyire is szemétség ez tőlem.


De végül a srác talált magának egy lányt, hozzá hasonlóan kis aprócska, szóval nem reménytelen az ügy. Szerintem.

2014. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszokat!
2014. dec. 20. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Borzalmasan érzem magam, hogy így állok a dologhoz, de én sem szeretnék nálam alacsonyabb barátot. :( Ha hozzábújok, szeretném, hogy a mellkasánál/vállánál legyen a fejem, nem pedig a feje tetejénél. Nem vagyok túl magas a 168 centimmel, úgyhogy talán ezzel nem lesz gondom. Más területen nem vagyok ennyire válogatós, szóval nálam a külső kevésbé számít, jobban befolyásol az, hogy velem hogy viselkedik, milyen a személyisége, de ha alacsonyabb nálam, akkor sajnos nálam már vajmi kevés esélye van, sajnálom. :(
2014. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nemtom, de az anyám 180, az apám meg 155 cm
2014. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!