Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vidéken könnyebb találni...

Vidéken könnyebb találni olyan lányt, aki nem a vállalati mókuskerékben akar élni, hanem főállású anya akar lenni?

Figyelt kérdés

Olyan fiatalabb lánnyal (18-28) szeretnék családot alapítani, aki első sorban otthon lenne a gyerekekkel és vezetné a háztartást. Ha akarna, akkor persze dolgozhatna, de első sorban mégis a családjával és a háztartással vágyna foglalkozni. Budapesten lakom, de itt ahogy mondtam, csak a vállalati mókuskerékben élni akarókkal találkozom. Bőven van annyi keresetem és megtakarításom hogy abból egy nagy család jó pár gyerekkel megéljen.


Még azon is gondolkoztam hogy alacsonyabb végzettségű nők között kellene keresgélnem. Nekem két diplomám van, de nem okozna gondot pincérnő, eladó, szakács, boltos vagy hasonló munkájú nővel lenni sem. Ja igen, és most BP-n lakom, de simán elköltöznék egy vidéki helyre is, ha úgy alakul.


32/F


2014. dec. 24. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Be ne szopd, hogy elkéri az Audi kulcsát (konkrétan fogalmazva) aztán szia puszi, soha viszont nem látás...
2014. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hajra neked!!! es boldog karacsonyt! 27/f tanyasi srac
2014. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a háztartás vezetése mellett nagyon szívesen dolgozok. Úgy vahyok vele, hogy hozzá kell járulni a családi dolgokhoz.
2014. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Basszus! Álompasi vagy! És nem az Audi, hanem a gondolkodásod miatt.

De válaszolva: igen, vidéken több az ilyen lány.

2014. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

A családalapítás egy végzetes hiba :(

Inkább koncentrálj magadra ameddig tudod érezd jól magad és legyél te mindig az első...

2014. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1:

Nem a pénzemmel szoktam ismerkedni. Teljesen átlagosnak mutatom magam és a jómódból is minél kevesebbet mutatok, hogy olyan lányokat vonzzak magamhoz akik minél inkább engem és minél kevésbé a pénzt szeretik.


3:

Ez jó. Én sem azt akarom hogy ne dolgozhasson, csak olyat, akinek mégis a legfontosabb a háztartás és a családja ellátása. Ugyanúgy lehetnek hobbijai, megvalósíthatja magát, dolgozhat mellette ha akar.


5:

Elég volt az agglegény életből. Mindig olyan voltam, aki tudta hogy sok gyereket akar, csak előtte még jó volt kiélvezni persze az egyedüli éveket is.

2014. dec. 24. 18:22
 7/17 anonim ***** válasza:

#5

Hogy aztán a karrierét befejezve egyedül megöregedjen?


Sok sikert, kérdező. Boldog Karácsonyt! :)

2014. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Én vidéki nő vagyok, kortársaimhoz képest eléggé régimódi is, de szerintem egy nő nem csak akkor tud jó anya lenni ha folyton otthon van a gyerekekkel. Másrészt nekem nőként nem az anyaság az egyetlen célom. Miért baj az ha egy nő öntudatos és önálló akar lenni, nem pedig kiszolgáltatottként és eltartottként élni? Miért ne lehetne előrelátó és miért ne alapozhatna karriert? Mert egy kapcsolatnak ha vége van akkor a nő ott marad a gyerekekkel, se megfizetett munkája se megtakarítása és éljen meg mert nem mehet az utcára a gyerekekkel... Szóval egy kapcsolatba nem lehet csak úgy belemenni hogy majd a pasira bízom 100%ban magam, mert ha annak a kapcsolatnak vége akkor a nő ott marad a nagy semmivel a kezében, és 40évesen jön rá hogy feláldozott minent, minden korábbi tervét a semmiért cserébe. Persze jó esetben együtt maradnak a pasival, de akkor se legye már korlátozva a szabadsága senkinek sem, legalább a kapcsolatainkban ne legyünk rabok, ha már a munkában meg úgy általában húzzuk az igát.


Nekem ez a véleményem. 23N


Ja és nem a végzettség alapján kell keresni kapcsolatot, én mérnökként ugyanúgy szóba állok bárkivel aki értelmes, hiszen ismerőseim által tudom, a diplomához nem adnak intelligenciát, szóval nem a végzettség számít. Bár ha eddig nem találtad meg a párod, akkor valószínűleg tényleg nem jó közegben keresgltél eddig. :) Vagy az elképzelt terved nem állja meg ahelyét amai világban. Mi nők sem szeretjük ha korlátozni akarnak minket.

2014. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jah...álompasi ezen a téren :/ (és nem a pénz miatt)

egy vidéki 20l

2014. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bino ***** válasza:
8#: Szerintem teljesen félreértetted a kérdést. A kérdező nem akar korlátozni, csak gondolom elsősorban olyan anyát szeretne majd a gyerekeinek, aki gondoskodik róluk, nem pedig dadát.. (és azt sem hogy az iskolában meg oviban neveljék a gyereket és be legyen rakva a gyerek naponta 6-tól este 5-ig.
2014. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!