Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lyányok, járnátok olyan...

Lyányok, járnátok olyan férfival, aki klinikai depresszióban szenved?

Figyelt kérdés
Amúgy nem látszik rajta. Amúgy jó fej.
2014. dec. 29. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem hiszem

olyan nincs, hogy valaki depressziós de egyáltalán nem látszik rajta

max nem mutatja ki és aki nem ismeri annyira, annak nem tűnik fel

2014. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak... Nem létezik olyan, hogy klinikai depresszió. Olyan van, hogy klinikai halál. Azaz átmenetileg megszűnnek az életjelenségek, például légzés, agyműködés, vérkeringés. Asszem nem egészen van tisztában a srác önmagával. Szerintem azt se tudja mi az a depresszió... o.O
2014. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azt próbálta hangsúlyozni, hogy nem ilyen plázacicás depiről van szó.
2014. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak így adta elő a srác neki. Ne bonyolítsuk ennyire túl, elvégre ez GYK, itt nagyon egyszerű emberek tesznek fel kérdéseket...
2014. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

egyszer jártam mániákus depressziós sráccal. Kollégiumban voltam mikor fel hívott hogy hát akkor ő most öngyilkos lesz, nekem kellett az ország másik végéről kihivni hozzá a mentőket mert a családja számát nem tudtam (fél utcányira laktak tőle)


persze amikor szakítottam vele akkor is jött a fenyegetőzést hogy öngyilkos lesz, csak akkor már úgy voltam vele hogy felőlem az is lehet, letojom.


Azóta boldog két gyermekes család apa egy elmegyógyintézetben betegápolóként dolgozó feleséggel (legalább tudja a hölgy hogyan kezelje)

2014. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az kérlek szépen nem depresszió, hanem érzelmileg zsarolás... Én ha komolyan öngyilkos akarnék lenni nem hiszem hogy szólnék bárkinek is róla, hogy aztán megállítson...
2014. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Az exem szakítás után felhívott, hogy odament a munkahelyemre (hotel), menjek le (másik városban vitorláztunk barátnőmmel épp...), mert át szeretné adni a papírjait, mert hogy ő leugrik a 9. emeletről... Még hónapokig zaklatott, gyűlölettől fröcsögő leveleket írt, hívogatott és kibeszélt fűnek-fának. Gondolom ennek csak egy része volt a depresszió, de akkor is... soha többet.


Párom anyukája is depressziós, nála tündéribb nő nincs a földön (már ismerem pár éve, és olyan nincs, hogy valakin nem látszik, mert rajta is látszik), tehát egyértelműen mindenkinél mást jelent a dolog, de biztos, hogy nem ez alapján ítélek meg egy embert.

2014. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom sokan nincsenek tisztában hogy kell kinéznie egy depressziónak...



- a nap legnagyobb részéban rossz, levert hangulat

- az érdeklődés és az öröm csökkenése

- az étvágy változása, súlycsökkenés vagy súlynövekedés

- alvászavar, álmatlanság vagy fokozott alvásigény

- nyugtalanság, agitáltság vagy gátoltság érzése a mindennapi tevékenységekben

- állandó fáradtság

- értéktelenség érzése, súlyos bűntudat, nem igazolható önvádlás

- csökkent gondolkodási képesség, összpontosítási és - - döntési képtelenség

- visszatérő gondolatok a halálról.


Az utolsót kiemelném... Nem egy-két csak azért mert ott akar hagyni a barátnőm, vagy most ilyen kedvem van alkalom... Visszatérő gondolatok, azaz bármit csinálsz, csak arra gondolsz (vagy legalábbis gyakran eszedbe jut), meg kéne halni. Nem az, hogy szar kedvem van, eret vágok kaszával, mint az emósok...

2014. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
NewFree, nyugodj már meg... doktorátusod van hangulatzavarokból? :D Mindenki tudja a depresszió definícióját, sőt egyesek a bőrükön is tapasztalták már, nem kell 3 kommenten át okoskodni...
2014. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

NewFree, az lett volna a lényeg, amit a hármas írt.

De mire is számítottam, elvégre ez GYK, itt nagyon egyszerű emberek adnak válaszokat...

2014. dec. 29. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!