Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják ezt a itt...

Miért csinálják ezt a itt nagyon sokan? 21/F

Figyelt kérdés
Nap mint nap rengeteg olyan kérdést látni, hogy "Valaki beszélgetni?" vagy "Valaki ismerkedni?". Még ha oda is írja a nemét és a korát, és én esetleg írok neki, vagy nem ír vissza, vagy 1 üzenet után eltűnik. Az esetek 90 %-ában kb. ez van. Első üzenetre még válaszol aztán semmi. Meg, hogy beszélgessünk, de azért én hozzák fel témát, meg "nekem tökmindegy, csak unatkozok". Aztán semmi. Mondjátok meg nekem, ennyi a kamu kérdés, vagy tényleg ennyire bunkók, ignoránsak az emberek? Nem értem minek írják ki a kérdést, hogy beszélgessünk, amikor úgysem akarnak. Várom az olyan emberek válaszát is, akik vissza szoktak írni, nem csinálják ezt. Kort és nemet is!

2014. dec. 31. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem bír komunikániiiiii
2014. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ilyen kérdés kamu, férfiak írják ki őket, hogy húzzák a többieket.:)
2014. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Én is látok sokat, unatkoznak, engem nem zavarnak. Van az egy uzis típus, de én Pl már 50.uzinel járok egy lánnyal.. Csak ki kell fognod az értelmeset. Bár mondjuk találkoztam pár olyannal, aki egy uzit írt és utána rám se hederitett... :)
2014. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
3#vagyok,15F,lemaradt
2014. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
En visszairok, megprobalok kedves lenni, de amikor fiú letemre kapok uzenetbe egy peniszt, az nagyon ki tud akasztani.
2014. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
írhhatsz:) 14/l
2014. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na igen a másik az indokolatlan pénisz küldözgetés. Én szerencsére nem kaptam még. De gondolom ezt is csak viccből csinálják az itteni emberek, akiknek sajnos jobb szórakozása nincs.
2014. dec. 31. 12:46
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os, nem azért írtam ki a kérdést, mert beszélgetni akarok, bár úgy sejtem ez is csak kamu lenne.
2014. dec. 31. 12:47
 9/20 anonim válasza:
Néhány férfi itt éli ki magát... Tinilanynak adja ki magát aztán kapsz egy farkat uziben.. Jelenti kell őket ennyi :D
2014. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy kamuk ezek a kérdések. Szerintem egyszerűen nem nagyon tudnak kommunikálni, képtelenek önállóan felhozni egy témát. Sokszor volt nekem is, hogy ráírtam és kábé abból állt a beszélgetés, hogy én kérdezgettem, ő meg gépiesen válaszolt, de a beszélgetés fenntartásának érdekében semmit nem tett. Ha ilyet tapasztalok, a 3. üzenete után vissza se írok.

Aki helyesírási gondokkal küszködik, annak sem írok vissza.

Ha valaki nem reagál az üzenetedre az azért van szerintem, mert túl idősnek/fiatalnak tart, vagy a neved nem szimpi neki.

2014. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!