Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a pasik, akik engem...

Azok a pasik, akik engem érdekelnek, teljesen leszärnak, akiket meg én érdeklek, engem ők nem, változhat ez valaha?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és mindig ez volt...
2015. jan. 5. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
...jellemző...
2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nyilván jobbakra hajtasz nekik nem kellesz,akik veled vannak egy súlycsoportba az meg neked nem kell.



változhat,ha belövöd magad a megfelelő szintre :D

2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy leadsz az igényeidből vagy magadat javítod fel, hogy a toppos pasiknak tetssz.
2015. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ElnökÚr ***** válasza:
Jó akkor én most fogom magam és kimegyek!
2015. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég gyakori.
2015. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem "topos" pasik, szerintem én jobban nézek ki mint ők :D mármint akik engem érdekelnek. ezek szerint a belsőmmel lehet gond... azt hogy kéne javítani?:D
2015. jan. 5. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:

A megoldás, hogy találsz egy súlyosan önbizalom hiányos szépfiút, de nekik többnyire vannak egyéb mentális zűrjeik is vagy pedig lejjebb adod az igényidet.

Ha mindig ez volt akkor feltehetően te is tévesen látod magadat és azt gondolod neked is "jár" az általad kigondolt álompasi.

2015. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ismétlem, nem a külsejük miatt érdekelnek :D van olyan köztük, aki az összes barátnőm szerint botrányosan néz ki :D
2015. jan. 5. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerelem olyan, mint a dominók. Te az előtted lévőbe zúgsz bele, ő az előtte lévőbe...


(Ezt fura fordítani. Love is like dominos, I fall for you, you fall for someone else.)

2015. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez sajnos örök igazság:

[link]

2015. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!