Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves hetero fiúk, ez a...

Kedves hetero fiúk, ez a kérdés nektek szól! Ugye vannak olyan fiúk, akiket úgymond a lánynak kell kifognia? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem, h vannak-e olyab srácok, akik nem merik megszólítani/közeledni a nekik tetsző lányt, még akkor sem, ha nagyon bejön nekik? Én 18 éves lány vagyok, van egy fiú aki nagyon tetszik, nagyon jól néz ki,nem csak szerintem...és soha nincsenek korulotte lányok (volt már csaja, nem hiszem, h meleg). Az jutott eszembe, mivan, ha egszeruen szegyenlos, önbizalomhiányos, es egy lánynak kéne őt bekeriteni...szóval az a kérdés, h van-e ilyen a srácoknál... Bocsi h hosszú voltam.

2015. jan. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen előfordul, én is ilyen vagyok sajnos...
2015. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek!
2015. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezért vagyok magányos;(
2015. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 7. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Van én is ilyen vagyok , ha csajozni megyek ezért iszom előtte :D
2015. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kisboltos ***** válasza:

Igen, elvileg én is ilyen vagyok, de amíg nem tudom elhinni magamról ilyen maradok.

Szóval kezdeményezz nyugodtan!

2015. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, idegenekhez én se megyek oda, csak ha buliban vagyok, esetleg nem a kiszemelthez, hanen egy baráti társasághoz és így kerülök közelebb a kiszemelthez.
2015. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, pedig elég sok lánybarátom mondta már, hogy jól nézek ki és itt az oldalon is csak jó pontozásokat kaptam magamról, de egyszerűen nincs semmi önbizalmam sem ismeretlen lányoknál kezdeményezni..
2015. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, van jópár olyan eset, amikor a fiú egyszerűen beszari, és nem meri megszólítani a kiszemeltet. Én is ilyen vagyok. :)
2015. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!