Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi határozott és...

Ha egy férfi határozott és magabiztos és tudja, hogy mit akar az azt jelenti, hogy tud verekedni, bunyózni is?

Figyelt kérdés
Itt az intelligencia vagy az erő dominál?

2015. jan. 14. 05:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tudnia verekednie, csak ne fusson el.
2015. jan. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
Mind kettő, de ha választanod kell inkább inteligens legyél..
2015. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ezt miből állapítottad meg?
2015. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férjem elég határozott és magabiztos, de soha nem verekszik, nem is egy kigyúrt fazon. Tehát a részemről nem ezt jelenti.
2015. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

abszolút nincs összefüggés, ezt elhiheted nekem! aki nem sportolt valamilyen küzdősportot az maximum azt hiszi, hogy tud verekedni, de 1 perc levegőbe boxolás és óvodás szintű birkózás után elfárad.

de én azt sem mondanám, hogy aki sportol és tud bunyózni az egyértelműen magabiztos, azt pedig pláne nem jelenteném ki, hogy az ismerkedésben magabiztos! sok olyat láttam már edzésen akiről külső alapján nem mondtad volna meg, hogy mire képes, de még a fellépése sem volt tekintélyt parancsoló, nem sugárzott belőle a magabiztosság, de amikor verekedni kellett akkor egy kapcsoló bekapcsolt és beindult a zúzás! továbbá sokszor találkoztam már olyan férfiakkal akik ugyan magabiztosak voltak, legalábbis annak látszottak, de csak addig volt szájuk amíg tettlegességig fajult a dolog! sok ember olyan mint az ugatós kutya aki láncra kötve, de amint eltűnik a lánc fülét-farkát behúzza!

2015. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi határozott és magabiztos és tudja, hogy mit akar, annak megvannak az érdekérvényesítő eszközei, és nem bunyóval éri el a céljait.
2015. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi köze a határozottságnak, a magabiztosságnak a bunyóhoz??? A bunyó a primitívek "sportja", aki határozott, magabiztos, az tisztában van a saját értékeivel, tudja, mit ér, és hogy mit akar az életben, mit akar elérni, tehát egy kiforrott egyéniség.
2015. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tud verekedni, de engem, miután sarokbaszoritottak, vettem egy lendületet, "akkor oké! Jöjjön aminek jönnie kell!" és beszart a támadó... csak kihúzott derék és magabiztosság kellett
2015. febr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!