Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme így az életemnek?

Mi értelme így az életemnek?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok már nem számíthatok senkire k.b 2 éve.

A barátaim szépen lassan eltávolodtak illetve elhagyták az országot egy szebb jövő érdekében(élik az életüket)

Sajnos az akiről azt hittem ,h örökké számíthatok rá ő is lelépett.Sokszor érzem már céltalannak és kilátástalannak az életemet.Ezt tetőzi az a tény ,h még meleg is vagyok noha már elfogadtam ezt a dolgot sokszor ez is rátesz egy lapáttal.Egyszerűen nem lehet egy értelmes embert találni a ratyik között vagy iszonyatosan ritka.Sajnos legtöbbszőr már tehernek érzem az életemet.Amúgy eddig ahányszor megpróbáltam nyitni a meleg világ felé mindig csak megütöttem a fejem alig akad 1,2 példa ami ezt megcáfolhatná persze szerelemről vagy kapcsolatról szó nincs csak max 1,2 jó beszélgetés az ami kisült belőlle



2015. jan. 20. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem szabad feladni. Fogd fel úgy, hogy még egy "fejbeütéssel" közelebb vagy az álmodhoz :) Én így élek :)
2015. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálam is.Én megyek ki szintén külföldre, itt nincs senkim,aki fontos lenne.(bár én hetero vagyok,megértelek!)


Ha nem köt ide semmi,akkor neked is lehet a környezetváltozás kellene!

2015. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok.


Igen nagyon sokszor eljátszottam már én is azzal a gondolattal ,h le kéne lépnem.


Legalább ennyi pozitívuma van annak ,h sok barát már lelépett ,h 2,3 helyre lenne lehetőségem kiköltözni és nem teljesen egyedül lennék mert segítenének.

2015. jan. 20. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok, mint te
2015. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem lehet egy értelmes embert találni a ratyik között..."


Te meleg létedre így beszélsz rólunk, melegekről? o.O Amúgy elhiszem, hogy nehéz, és tudom, hogy szinte lehet normális párt/barátokat találni a meleg világban, de azért nem kell feladni. Egyáltalán nincsenek melletted barátok, akikkel ezt megbeszélhetnéd? Miért nem lépsz, ha lenne lehetőséged?


25F m

2015. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

26/F/M


Nekem is egyre üresebb az életem.

Az még egy dolog,hogy külföldre nem tudok eljutni,de még a fővárosba sem.

Iszonyat drága ott az élet.

2015. jan. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad.Ne nyávogj és sajnáltasd magad.Nem vetted még észre,hogy az ember csak saját magára számíthat??Barát meg haver már nem is létezik.

Nézz tükörbe,legyél magadra büszke,hogy erős vagy,nem pedig egy nyápic.

2015. jan. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is 25 vok és hasonló a helyzet nálam is... de nem szabad feladni!!!
2015. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Igen nagyon sokszor eljátszottam már én is azzal a gondolattal ,h le kéne lépnem. "


a gondolatokkal nem játszadozni kell, hanem MEGVALÓSÍTANI azokat!

2015. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!