Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt Pécs környéki,23-27...

Vannak itt Pécs környéki,23-27 év közötti férfiak, akik ismerkednének?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, itt nem szeretnék több részletet írni, ha érdekellek, írj privát üzenetet. Komoly kapcsolatot szeretnék, aki csak szexet akar, rossz ajtón kopogtat. :)

2015. jan. 20. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki így hirdeti magát az örülhet ha megdugják egyáltalán.
2015. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Peched van, már nem Pécsen lakom, és a korosztályból is kinőttem.
2015. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, eddig ment a nyávogás, hogy lányok sose írnak, kiírtam a kérdést és rögtön ilyen üzenetet kapok. Hát ezért nem szoktak írni.
2015. jan. 20. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát most valamiért tényleg nem túl normális válaszok jöttek. De nem csak bunkók vannak itt (Legalábbis van rá esély, hogy rajtam kívül is vannak itt normális egyének :D)

Én sajnos még csak 4 év múlva kerülnék bele az általad megadott intervallumba, szóval sajnos én sem az vagyok akit keresel.


De sokkal valószínűbb, hogy az utcán előbb találsz hozzád illő, korodbeli normális férfit, mint ezen az oldalon.

2015. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
21 vagyok,egy cipőben járunk,ha gondolod írj ;)
2015. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
22 vagyok, de írj, ha van kedved :)
2015. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 saiyans válasza:
27/ barcs ;)
2015. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen,írj :)
2015. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!