Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakit érdekelne komoly...

Valakit érdekelne komoly kapcsolat? Ismerkednék komoly kapcsolat céljából .46 éves vagyok 2 felnött fiam és 1 középiskolás és egy 5 éves kislányom van .2 éve egyedül élek Tolna megyében .

Figyelt kérdés

Szeretném megtalálni a másik felem ,2 kapcsolatom volt egyik 22 évig a másik 5 ig tartott.

2 éve egyedül vagyok .

Fent vagyok egy-két társkeresőn ami tele van szélhámosokkal.

Kihaltak a normális férfiak ??????

Nem vagyok szexbomba hanem egy átlagos nő,ha valaki ugy érzi szimpatikus vagyok írjon nekem.


2015. jan. 21. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet?
2015. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Kéne valaki aki eltart ugye? Nein Nein Nein!
2015. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ebből ugyan mit tud meg az ember? És még azt mondják a tinik éretlenek...

Nem tudja senki mi érdekel mivel töltöd a szabadidődet. Ha csak egy kívánságom lehet, akkor az az, hogy ennyi idősem én majd ne legyek ilyen besavanyodott "felnőtt".

2015. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szeretném megtalálni a másik felem"

Ne a másik feled keresd, hanem önmagad. Legyél önmagadban teljes egész. És akkor tud hozzád kapcsolódni egy másik egész. Félemberhez csak félemberek tudnak kapcsolódni, ezért nem találsz egy "normális" férfit sem.

2015. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg magadról is írhatnál valamit... meg arról, hogy kit keresel. A "másik felem" azért nem jó, mert az egyiket se látjuk.
2015. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a KEDVES válaszokat .Nem vártam mást .

Nem eltartót keresek ,mert világ életemben dolgoztam ,még gyesen sem voltam csak 1 év gyeden a gyerekeimmel .

Jelenleg Boltvezetőként dolgozom,egész nap még hétvégén is saját családi házban lakom ,senkitől sem függök.

Besavanyodottnak sem érzem magam ,csak egyszerűen hiányzik egy társ.

Ennyi

Köszönöm a KEDVESSÉGETEKET ,igaz nem a másik felem kéne keresni mert ilyen nincs .

Nem volt eddig egyszerű életem 2x szer is becsülettel elbántak velem .De hagytam ez a bűnöm.De talpra álltam és 2 év után ugy érzem rossz egyedül.

Lehet mindenben a rosszindulatot keresni ,és sajnos csak azt keresitek a válaszaitokból kiderül.

Gondolom nagyon boldog emberek vagytok ,kívánom továbbra is legyen így .

2015. jan. 22. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy tanulni a hibáidból miért várod hogy most más lesz?

Ha csak társat keresel előbb utóbb az lesz a vége, hogy csak együtt élsz valakivel akivel van közös gyereked.

Még mindig nem írtál magadról semmit, csak hogy szoktál dolgozni. Húha. Ezt azt egyedi.

2015. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!