Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Hogyan tegyek fel itt...

Lányok. Hogyan tegyek fel itt "ismerkedős" kérdést, hogy ne egyből arra asszociáljatok hogy meg***ni szeretnélek hanem, megismerni és tényleg tartós kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez a legmegfelelőbb oldal erre, de mivel nem tiltják így minden kapuval élek :) 21/F


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2015. jan. 24. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:

"Lanyok akik hosszutavra terveznek, ismerkedni? 20/f"


Ez miert nem jo?

2015. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így pont jó lesz nekik😊
2015. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne törd magad, pár nap után úgyis szó nélkül lelépnek. Sok ilyen kérdést olvasni itt erről.
2015. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg azzal van itt a baj hogy ha fiú ír ki ilyet arra jobb esetben 1-2 válasz de akkor nagyon nagy szerencséd van...ha lány azt meg szét bombázzák 1 perc alatt 30 levéllel azt se tudja melyiket nézze. Az arányokkal van a baj :/


Nem tudtok olyan oldalt ahol regisztrált tagokkal lehet chatelni és profilokat keresgetni/nézegetni pont ilyen céllal? chat.hu-n kívül

2015. jan. 24. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal eredményesebb, ha nem kérdés formájában keresel magadnak itt lányt.

És szerintem a hölgyek kérdéseire is azért hátrányos válaszolni, mert ha kiirnak ilyen kérdést, rájuk írnak vagy 10-en. Így 9 másikkal kell "versenyezned".


Ellenben ha van olyan téma, ahol értelmes hozzászólást találsz, akkor bátran priviz rá az illetőre.

Én is így ismertem meg sok értelmes férfit. Aztán ahogy beszélgettek kialakul egyfajta szimpátia és akkor jöhetnek a mélyebb dolgok.

Persze ez időigényes, és szerencse dolga is, de esélyesebb mint ha kiírsz egy kérdést vagy te válaszolsz ilyesmire. Nehezebben ismeritek meg egymást.


28N

2015. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen en tettem fel tesztkent ismerkedos kerdest lanykent, par perc alatt kaptam 10 levelet..

Igy eselyunk nincs ha egy valodi lany is ennyi levelet kap..

Azt mar el se mondom h ha lanyokat keresek van h napok alatt jon 1-2 level..

2015. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van egy listám az itteni lányokról, de közülük csak pár jönne be nekem csak az ország másik felén laknak :/
2015. jan. 24. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Női védelmi rendszer. Ha valaki rájuk ír az másodállásban egy perverz kaszás, maga a halál.
2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetek, ismerkedem:)

De ezt ne vedd úgy, hogy "felkínáltam" most magam.

Miért itt keresel társat? csalódtál,esetleg nem nagyon mozogsz társaságban..?:-)

Merre laksz?

20/L

2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!