Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányom ti mit szólnátok ehhez?

Lányom ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap volt a nővérem szalagavatója, és megakadt a szemem egy nagyon szép lányon. Még sosem láttam de történetesen a nővérem osztálytársának a húga. Szertnék vele megismerkedni, tehát a kérdés mit szólnátok hozzá, hogy ha egy teljesen ismeretlen fiú rátok írna egy ilyen szöveggel, hogy: szia tegnap láttalak a xy szalagavatón és nagyon megtetszettél...? Ha van ötletetek hogy mit írjak neki ezt vagy valami mást szívesen meghallgatom! Köszi! 15/f

2015. jan. 25. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Semmit, a szeplanyoknak van baratjuk
2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha ő is kiszúrt téged, akkor megpróbálhatsz egy ilyen szöveggel kezdeményezni. ha nem vett észre akkor kérd meg nővéred, hogy csináljatok 4-esben programot, ahol megismerheted a lányt.


amúgy én nem szoktam visszaírogatni ismeretleneknek. néha érkezik 1-1 ilyen üzenet, de azokat törlöm is.

2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem kéne igy kezdeni hogy "...nagyon tetszel..."

elijesztheted vele :)

Először csak irj neki mondd el neki h ki vagy, meg hogy hol láttad, aztán érdeklődj felőle, hogy van stb. tudod sablon dumák :)

2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Én nem így kezdeném. Ha facebookon akarsz ismerkedni vele, akkor először csak likeold be mondjuk a képeit. Szerintem ne azzal kezdd az üzenetezést, hogy nagyon tetszel, mert ezzel csak elriaszthatod. Esetleg bökd meg :D A csajnak lefog esni a dolog. De ha rámenősebb szeretnél lenni, akkor írd azt: gyönyörűek a szemeid. Mindegyik nőt lelehet venni a lábáról bókokkal. Legyél nagyon udvarias és kedves. Szerintem így nyert ügyed van. További szép napot! :)
2015. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen több értelme lenne, aztán ha találkoztatok háromszor négyszer, utánna fűzheted tovább a facebookon.
2015. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, ment a zöld pacsi! :)
2015. jan. 25. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
francokat...nőket ne kérdezz honnan is tudnák? :D irj csak rá a szöveg teljesen jo.legyél vicces stb ennyi
2015. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legegyszerűbb:

"Szia. Tegnap láttalak a nővérem szalagavatóján és olyan ismerős voltál nekem. Aztán megtudtam a nővéremtől, hogy az osztálytársa húga vagy."

Ebben nincs nyomulás, de mégis ráírsz valamivel.

2015. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amit a kérdéshez leírtál, nyugodtan megírhatod neki.
2015. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem véletlenül a szegedi Radnóti gimnázium szalagavatójáról van szó?
2015. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!