Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senkinek nem kellenek az...

Senkinek nem kellenek az ilyen agresszív féltékenykedő mentális zavaros lányok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.Be ismerem hogy nem vagyok 100-as.Egy srác elhívott randizni és egy étterembe mentünk.Egy lány folyton rá mosolygott meg szemezett vele és amikor kiment wc-re elmentem utána és szó szerint megfojtogattam.Vagy buszozás közben egy srác megfogta a fenekem én meg orrba vágtam.Volt már hogy srácok utánam szóltak és őket is megvertem meg leordítottam a fejüket.Vagy pl osztálytársnőm arcon vágott labdával és őt is rendesen megfojtogattam.


Külsőre barna hajú barna szemű szeplős magas kicsit testesebb lány vagyok.Járok pszichológushoz de egyszerűen nem bírom kezelni az ilyen helyzeteket.


Srácok,ti sem lennétek együtt egy ilyen lánnyal szívesen igaz?



2015. jan. 26. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem.
2015. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én kinevetnélek, és továbbmennék. Bocsi,de ez a fajta viselkedés nekem nem jön be..megfojtogattad szó szerint..háháá szakadok:D
2015. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 opened paradise ***** válasza:

Hatalmas! :D


Nekem a féltékenységgel nincs bajom,sőt,de azért ne engem vigyenek be amiatt,hogy miattam fojtogattak valakit :D

2015. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nyilván nem. 16/L
2015. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
olyan jót röhögnék rajtad, szánalmas kis p i c s a
2015. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de bármikor találhatsz egy olyan srácot aki miután rátámadsz valami baromság miatt, akkorát lekever, hogy 3 napig csillagokat látsz majd.
2015. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Beltazor91 válasza:
"egy srác megfogta a fenekem" mondjuk azért jár a pofon. én sosem tenném, elég bunkó dolog.
2015. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
semmiképp
2015. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Férfiból az ilyet börtönbe zárják, nőből meg kiröhögik. :D
2015. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!