Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet, hogy egy korábban...

Hogy lehet, hogy egy korábban működő csajozási módszer, egyszer csak működésképtelenné válik?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam buta embernek, és mások sem tartanak annak, mégis képtelen vagyok felfogni, hogy miért nem találok partnert már hatodik éve. Mindig is csak neten ismerkedtem, 23 évesen kezdtem, egy évig nem sikerült, aztán rámenősebb lettem, és rögtön be is csajoztam. Aztán ezt a módszert követve sok randim és több barátnőm is volt az évek során, egészen 27 éves koromig, amikor hirtelen vége lett mindennek, és azóta magányosan tengetem életem. 32F

2015. jan. 26. 21:21
1 2
 1/16 CptTomato ***** válasza:
Mert egyre idősebb nőkkel találkozgattál és a módszered maradt a régi... meg a világ is fordult egy nagyot azóta uh ne add fel szerintem...csak változtass.
2015. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajat korodbeli nokkel ismerkedsz? Nekik viszont nem eleg az, amit 27 evesen mondtal, csinaltal.
2015. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbálkozz élőben, a neten túl szoros lett a verseny.
2015. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az auraddal lehet baj, meg kell tisztogatni neha, ugy lehet csajozni csak
2015. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet h sokkal több lett a konkurencia. De szerintem se add föl.
2015. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
20-35 éves korig ismerkedek.
2015. jan. 26. 21:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért mert az utóbbi 6 évben a netet ellepték a sablonos egyforma neten villogó lájkokat gyűjtő pics**ák.
2015. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló


Csomó mindenen változtattam már, próbáltam élőben is ismerkedni, a neten mindenféle oldalon, még itt is, de az eredmény mindig ugyanaz, vagyis semmi.

Így már látod, hogy nem sokra megyek azzal, hogy változtassak... Inkább írj egy tuti módszert.

2015. jan. 26. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
nincs tuti módszer
2015. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem már az is tuti lenne, ha egy év alatt egy megfelelő nőt lehetne vele fogni. Öt év után elhiheted, hogy nem a csodát várom.
2015. jan. 26. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!