Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha két ember között jelen van...

Ha két ember között jelen van a kémiai vonzalom, akkor abból idővel lehet szerelem is? Vagy ez általában megmarad a testi vonzalom szintjén?

Figyelt kérdés
Még csak egyszer voltam szerelmes. Akkor már az első randink végén tudtam, hogy az vagyok. Nem tudom leírni azt az érzést, amit iránta éreztem. Sem azelőtt, sem pedig utána nem éreztem olyat. Talán ez a szerelem volt az a tipikus ,,meglátni és megszeretni valakit". Azóta csak testi vágyat éreztem más fiúk iránt, szerelmet nem. Ez idővel kialakul, vagy akivel már az elején (tehát 1-2 randi után) nem érzem, abba már nem is leszek szerelmes?

2015. jan. 31. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelem nem is de kovalens kötés tui lehet!
2015. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te magad igazoltad le, hogy igen. Mikor az ember először lesz szerelmes, az szinte mindig hirtelen jön. Utána sokkal inkább így alakul ki, ahogy leírtad.
2015. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már két randin túl vagyunk és nagyon vonz a srác testileg. Csókolóztunk is, de mégsem vagyok szerelemes, valahogy nem akar kialakulni. Adjak még időt magunknak, vagy felesleges?
2015. jan. 31. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj még esélyt a dolognak még pár randi és eldöl benned mi lenne a jobb vele vagy nélküle , volt hogy nekem is legalább egy hónapba telt mire kialakult bennem valami.. ez nem mindig jön rögtön sőt nagyon ritkán jön azonnal ez a szikra
2015. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne figyelgesd túlzottan magad, mert akkor elbizonytalanodsz, aztán úgyis az lesz hogy szegény srác megszívja mert amikor komolyabbra akarja fordítani a dolgokat akkor meg fogsz ijedni.. ha vonzódsz hozzá és jól érzed magad vele, és tudtok rendesen beszélgetni, akkor szerintem ki fog alakulni, csak ne arra figyelj hogy na most szerelmes vagyok-e?
2015. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!