Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban egy csúnya kövér,...

Valóban egy csúnya kövér, alacsony, csóró pasi könnyen tudna találni csinos jó nőt?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen haverom és egy nagyon jó csinos barátnője van.

Kérdeztem tőle, hogy hogy csináltad. Azt mondta hogy ez bárkinek sikerülne és nem is olyan nehéz dolog, csak egy kis kedvesség meg ész kell hozzá és ami a legfontosabb bátorság, önbizalom, hogy odamerj menni jó nőkhöz.


2015. febr. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, legyél tökös és akkor talán összejön valami!
2015. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyet. De neki olyan szövege van, hogy sok nőt levesz vele a lábáról.
2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, én magas vagyok, de előnytelenül sovány, csekélyes izomzatú, és az arcom se kimondottan szép. Aztán mégis nem egy top-kategóriás barátnőm volt. Őszinteség, humor, határozottság. Igazából ennyi. Meg ja, ész, nem árt, ha tudod kissé manipulálni a dolgokat.


22f

2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt tanárom alacsony, kopasz, kövér és csúnya, de a felesége az egyik legjobb nő akit láttam. És még csak nem is gazdag, nem tudom hogy csinálják de tudnak valamit
2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!