Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt aranyos, szép, nem...

Van itt aranyos, szép, nem túl vastag, nem túl vékony, nem túl buta, jó humorérzékű lány aki esetleg unatkozik? Akkor az rám írhat.

Figyelt kérdés

Remélem nem hagytam ki semmit :)

24/F


2015. febr. 5. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek már van barátja.

Rám jellemzők ezek, csak sajnos "túl vastag" vagyok és mindig keresztül néznek rajtam a srácok, hiába vagyok kedves :(

20/L

2015. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsonek h az olyanoknak mar van baratja:) en mindegyikre megfelelek

18/L

2015. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem rám igazak a jelzők :)

Írj:D 19/l

2015. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez baromság, hogy az már mind foglalt....akkor, hogyhogy magyarországon ennyi szingli van ha minden valahogy is jól kinéző lány foglalt. én is ilyen vagyok mégsem vagyok foglalt,mert romantikus lélek vagyok és a kisugárzás a legfontosabb és nem elég hogy jól nézzen ki az illető ezért nem is kelti fel minden jól kinéző fiú az érdeklődésem. dehát kinek mi...viszont én már 27 éves vagyok ugyhogy a felkérést passzolnám.
2015. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zsuzsimuzsi, nállad pedig az a feltétel hogy a pasinak idősebbnek kell lennie nállad? :)
2015. febr. 5. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szeretek fiatalabbal leállni...az a néhány év ennyi idősen számít gondolkodásban. legalábbis nekem ez a tapasztalatom.bocsi
2015. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van. De bocsi 14/L úgyhogy öreg vagy.
2016. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!