Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az emberek érzik rajtam, h...

Az emberek érzik rajtam, h nyugtalan vagyok és aggódom, h mit gondolnak, és alacsony az önbecsülésem, ezért nem szeretnek velem lenni, amitől csak még rosszabb lesz a helyzet, pedig amúgy szép lánynak mondanak. Hogy törjek ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha alacsony az önbecsülésed, akkor tégy arról hogy nőjön.


Ha szépnek mondanak akkor nem hinném hogy a megjelenéseddel nagy gond lehet, összpontosíts tanulásra, munkára, ha marad időd, kedved akkor sportra és/vagy valamilyen neked kedves hobbira.


Ha ezekkel is összességében jól állsz, csak kifejezetten férfiakkal szemben érzed magad esetlennek, akkor meg iratkozz be tánctanfolyamra.

2015. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb komoly változást forradalommal érték el az emberek, ezért neked is forradalmi tetteket kell tenned! Valamiben gyökeres változást hozni, mert ha csak szép lassan akarsz elérni, a sok csalódás miatt visszaléphetsz! Csinálj valamit, amitől megújulhatsz, nem ismerem az érdeklődési köreidet, így sajnos nem tudok jó tanácsot adni. Csinálj valami újat, vagy valamit másképp, vagy valamit ne. Mérlegeld, hogy mi lehet a baj okozója, honnan erednek a félelmeid, és szállj szembe velük, de teljes mellbedobással! Vagy szedj fel egy pasit!
2015. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!