Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Introvertált férfiként hogyan...

Introvertált férfiként hogyan ismerkedjek? (Lent kifejtem, szerintem nem vagyok itt ezzel egyedül. )

Figyelt kérdés

Egy kapcsolatom volt, elég hosszú ideig tartott, de már lassan két éve vége. Csak komoly kapcsolat érdekel, azóta öt lánnyal randiztam, de pár alkalomnál egyik sem tartott tovább.


A környezetemben elég kevés a korban hozzám illő lány, de néha azért onnan is kezdeményeztem. Neten is próbálok ismerkedni (itt is). Amit még nem próbáltam, az az utcán leszólítás, egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy ez működne.


Valahol itt jön be a képbe az introvertáltság, ugyanis legtöbben azt mondják, és én is azt látom, hogy legtöbbször valamilyen haveri társaságból, ahhoz kötődő új ismeretségekből szövődnek szerelmek. Nekem gyakorlatilag egy állandó társaságom van, akikkel eljárok ide-oda, és akkor egymással foglalkozunk, nem igazán csajozunk. Ez baráti szempontból tökéletesen jó nekem, nincs igazán igényem új ismeretségek kötésére, sokszor fárasztónak tartom, viszont így meg barátnőt is nehéz szerezni, azt viszont már igényelném.


A külsőm átlagos, van, akinek bejövök, másoknak nem.


Érdekelne, hogy ez alapján milyennek látjátok a helyzetemet? Maradjak ennél a lassú víz módszernél, vagy ennyi randipartner szánalmasan kevés? Hogyan ismerkedjek?


2015. febr. 9. 15:57
 1/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Jarj el csajozni,add onmagad,es szerezz tapasztalatot,es ne area koncentralj hogy kapcsolat legyen,csak engedd el magad es flortolj,es ha bejon egy egyejszakas elvezd.
2015. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is: Hány éves vagy?
2015. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: Légy szíves olvasd el a kifejtést.


2: 23.

2015. febr. 9. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem szánalmasan kevés ennyi randipartner, de az utcán leszólítás szerintem a világ legjobb módszere.. Lehet, hogy nem fogadja mindenki jól, de akkor is imádom. Nincs semmi baj a lassú víz módszerednél, de ha kiruccannátok egy estére a haverjaiddal, akkor ismerkedhetnél.
2015. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!