Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek lazább, "rosszab...

Hogyan legyek lazább, "rosszabb"? 17/L

Figyelt kérdés
Azt hiszem,hogy túl jókislány vagyok,persze nem akarok a másik véglet lenni..Az a tipikus jó tanuló,csendes és félénk vagyok,nem voltam még részeg,nem igazán járok bulizni(néhány nyári rendezvényen kívül),nem volt még barátom(nem,nem vagyok kövér és ronda sem :D).A közelebbi ismerősökkel nyitott vagyok,csipkelődök,viccelődök. De lehet,hogy kívülről nem tűnök ilyennek.

2015. febr. 12. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Miközben valaki kacag egy poénodon, térdeld vesén. Nem értem, hogy milyen értelemben szeretnél rosszabb lenni, egyáltalán miért?
2015. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Csak egyetlen egyszer menj el partyzni,és utána tuti megváltozol ;)
2015. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is ilyen vagyok ne akarj megváltozni csak a pasik miatt
2015. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kisboltos ***** válasza:
55%

Mi értelme rossznak lenni? Ha csak megjátszod magad, akkor senki sem fog komolyan venni, főleg azok nem, akik ismernek. De miért akarsz "rosszabb" lenni?

Nem kellesz a fiúknak vagy észre sem vesznek?

2015. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Legyen saját véleményed mindenről,és ha kikérik a véleményed,akkor mondd meg a frankót.Ne legyél túl komoly,ne idegeskedj semmi miatt.Csináld azt,ami neked tetszik,legyen egy,két jó hobbid,pl rajzolás,motorozás vagy mittomén.Ne érdekeljen mások véleménye!Vagyis inkább úgy mondanám,hogy ne befolyásoljon.Amúgy nem értem miért akarsz ilyen "laza" lenni? Ha egyszerűen ez nem jön magától,tehát akkor csak megjátszanád magad.Légy önmagad inkább!Mit értesz a túl jó kislány dolgon?Amúgy az az én szememben nem vagány,laza,aki segg részegre issza magát bulikban,meg szét keféli magát.Inkább szánalmasnak tartom az ilyet.
2015. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez tetszik. :) 20F
2015. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Na én is hasonló cipőben jártam azzal a különbséggel hogy én mindig az a "juj de aranyos" "tündibündi" meg "jaj milyen kis édes meg ártatlan" naiv kiscsaj voltam a környezetemnek. Aztán begurultam, elkezdtem edzeni, futni meg boxolni, meg csúnya szavakat használni :-)

Utána a család kb fél évig nem tért magához mennyire megváltoztam és milyen ördögfióka lettem, aztán megszokták :-)

Szóval azt ajánlom kezdj el valamilyen küzdősportot, fejleszti a jellemet és sok önbizalmat ad :-)

2015. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
buliznod, innod, stb nem is kell hogy lazább legyél. csak legyél kicsit nyitottabb, introvertáltabb, társaságban se szorulj háttérbe, nem kell hogy te legyél a banda közepe de szólj hozzá mindenhez és ne vegyél mindent annyira komolyan :)
2015. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
32%
szerintem változz meg mert a változás mindig jót tesz:)
2015. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne változz! Sok srácot (engem is) az ilyen lányok vonzanak. A csendes lányok is meg tudnak nyílni, csak megfelelő ember kell hozzá :D És jó fejek is általában.
2015. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!