Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fogorvosi rendelésen...

Ha egy fogorvosi rendelésen azt mondja nekem két asszisztens előtt, hogy "de kis csinos vagy és milyen szépen mosolyogsz", az azt jelenti, hogy valószínű bejövök neki?

Figyelt kérdés
Már harmadjára voltam Nála. Éreztem, hogy "jól elvagyunk" :) Vidáman telt a kezelés. Most hogy tudta, hogy már nem jövök hozzá többet vagy ötször elmondta mielőtt kiléptem az ajtón, de ha bármi van, tényleg hívj fel és bármikor szívesen fogadlak és beszorítalak a sok vendék közé... Én azt hittem dobok egy hátast,,,mert nem zavartatta magát, hogy ott van két másik nő is...Érdekes

2015. febr. 13. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
szerintem csak tetszettek neki a fogaid
2015. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint a jóképű fogdoki értelemszerűen :)
2015. febr. 13. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi dolgozóknak elvileg az is a feladatuk, hogy kedvesek legyenek a betegekkel. De emellett előfordulhat, hogy megmozgattál benne valamit. :D
2015. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, csak a beszari beteget látta benned és biztosítani akarta magának az újabb pácienst..
2015. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én biztos küldenék neki egy smst, hogy egy privát találkára kérnék időpontot a Doktor úrtól..:) Áh, tudom milyen ez, a szexi orvosok..:D
2015. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3, de ennyire kedves? :)))

4,,,, na persze,,, két töméstől ki ijed meg? Most utoljára, amikor meg ezt mondta nem is kezelt, csak átvettem egy harapásemelő sínt... úgyhogy ez baromság


meg privát dolgokat is kérdezett: mit dolgozom, mi van a szüleimmel...



szerintem egy átlagos fogdoki, aki közömbös számára beteget fogad, ilyeneket nem kérdez

2015. febr. 13. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván egy nagy nőcsábász, imád flörtölni. Ha komolyan érdekelnéd, máshogy intézné.

Sok ilyen férfit ismerek.

2015. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van a 8-asnak.
2015. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az, elég jó emberismerő vagyok. Normális, jófej, de nem ilyen labilis nőcsábász típus. Bár ettől függetlenül népszerű lehet a nők körében. Mindenesetre első alkalommal mikor egymásra néztünk volt valami, amit nem tudok megmagyarázni. Azt tudom, hogy egyedülálló(azt nem tudom miért) és úgy tudom, hogy egyedül neveli a kislányát. De ez utóbbi meg nem erősített info.
2015. febr. 13. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!