Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedvelhet engem a lent írtak...

Kedvelhet engem a lent írtak alapján?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel elkezdtünk beszélgetni, de teljesen semleges témákról (iskolai dolgok, meg zene, stb.), köszöngetünk egymásnak, felköszöntöttem egy aranyos levélben, az egyik haverja meg többször is beszélt már velem, úgy, hogy a srác (a haver) az iskolában elég nagy népszerűségnek örvend, engem meg azért annyian nem ismernek, ráadásul nem is ismertük egymást előtte, csak amióta a másik sráccal beszélgetni kezdtünk. Eltérően szokott rám reagálni. van, amikor látom rajta, hogy nagyon örül nekem, és van, amikor teljesen semleges, kedvtelen. Nem nagyon flörtölgetek vele, mert félek, hogy megijesztené őt, kicsit félénk típus.

2015. febr. 14. 20:48
 1/1 adrii:) válasza:
Miért ne kedvelhetne? Attól hogy ő népszerűbb mint Te, kedvelhet Téged. Hiszen tudod.. a mesékben is a szegény paraszt lányt elveszi feleségül a herceg! :D :)
2015. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!