Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésre miért ajánlják...

Ismerkedésre miért ajánlják olyan sokan a társkeresőket?

Figyelt kérdés
Szerintem borzalmas ott ismerkedni teljesen más, mint élőbe. Felraknak egy pár jól sikerült képet és kiírnak önfényesítő bemutatkozásokat (mondjuk ez mindenkire igaz még rám is), aztán ha megtetszik valaki akkor írjunk egy frappáns levelet. Komolyan ennyire jó ott ismerkedni? Pár képről bemutatkozásról, hogy lehet valakit ennyire jól megismerni és honnan lehet tudni azt, hogy mennyire lenne jó partner? Fárasztó ott ismerkedni és szerintem inkább azok ismerkednek ott akiknek már mindegy csak legyen valaki. Érdekes sok esetben az idősebb korosztály ajánlja nekem, pedig abban az időben még internet se volt.
2015. febr. 15. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is az "élőbe ismerkedést" preferálom. Neten mindenki más.. :) 17F
2015. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem még az se jott be mert nincs szovegem se jo kepem..
2015. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nőknek és jóképű férfiaknak könnyű társkeresőn ismerkedni (bár nekik máshol is). Átlagos vagy az alatti férfiaknak esélytelen, mert egy nő sem ír vissza.
2015. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az internetes társkeresés annyiba jobb, hogy nem kell elmenni sehova, hogy hátha találsz valakit.

Akinek nincs ideje elmenni szórakozóhelyekre annak ez tökéletes.

A hátulütője meg az, hogy mindenki kép alapján ítél és választ és nem az embert akarják megismerni.

Én úgy vagyok vele, hogy ha összefutok valakivel akkor minél hamarabb személyes találkozó legyen, mert mégis az az igazi.

Egyébként az internetes társkeresés csak egy opció és nem megoldás a párkeresésre.

2015. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jaj hagyjuk már ezt az átlagos, aluli, felüli hülyeséget. Mindenki kitudja magából hozzni a maximumot, amúgyis mindenkinek más tetszik.

Nekem nem a kinézetemmel van a baj, hanem hogy sokan ajánlják, de nem tudom minek, mert ott nagyon rossz ismerkedni.

2015. febr. 15. 09:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyeket se szeretem, mondhatni rühellem. Nem tudom az miért szórakozás.
2015. febr. 15. 10:03
 7/12 anonim válasza:
Ott nem csak a társadat,hanem a párodat,barátokat lehet szerezni ismerősőket is. neten könnyeb ismerkedni,rá találni valakire,mint élőbe. 20/F
2015. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy esetleg könnyebb, ha egy olyan oldalra megyek, ahol megvan a közös érdeklődési köröm, de társkeresőn ott inkább párt keresnek és több éves tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg.
2015. febr. 15. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Nem a társkeresőn kell megismerkedni! Az csak arra van, hogy pár beszélgetés után leszervezzetek egy randit és ott folytassátok. Aki hetekig-hónapokig akar valakivel társkeresőn ismerkedni az rosszul használja a társkeresőket. Két-három nappal azután, hogy először írtatok egymásnak, már illik megbeszélni a randit a következő napokra.


2. Te a valóságban hogy ismerkedsz? Ott sem ismersz egy embert, mikor elkezdtek egymással beszélgetni kizárólag tetszés alapján. Pont ugyanilyen a társkereső is. A valóságban egy fiú odamegy egy lányhoz, mert tetszik neki a lány kinézete. Ha ez viszonzott, akkor beszélgetnek tovább és megismerhetik egymást belül is. A társkeresőn egy fiú ír a lánynak, mert tetszik neki a lány kinézete. Ha ez viszonzott, akkor beszélgetnek tovább és megismerhetik egymást belül is. A különbség az, amit az egyes pontban leírtam, hogy minél hamarabb meg kell szervezni a személyes találkozót.


3. Biztos velem van a gond, hogyha 3 hétig voltam fent aktívan társkeresőn, az idő alatt 30 lánynak írtam, abból 10 írt vissza, abból 4 lánnyal randiztam, abból 3-mal csókolóztam és abból 2-vel le is feküdtem.

2015. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én most tindert használok és nekem beválik. Rövid időn belul lehet megismerkedni sok emberrel nagyobb az esélye hogy valakivel összeillek.

Persze 1 hétnél tovább nem is szívesen levelezek mert úgy is élőben dől el hogy meg van e a közös hangsúly. De arra jó hogy megismerkedjek emberekkel.

2015. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!