Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka, ha sokan szerelemes...

Mi az oka, ha sokan szerelemesek lesznek belém?

Figyelt kérdés

Átlagosnak tartom magam külsőre is, személyiségre is. Egyszerű vagyok és közvetlen. Nem öltözködöm ribisen, nem vagyok kihívó.

Ráadásul legtöbbször olyan srácok, akik nekem is tetszenek, illetve akik bárkit megkaphatnának.

(Nem megdugni akar mindenki, mielőtt ezt elsüti valaki)

20 olyan srác már biztos volt, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak, akiknek meg csak én, azt nem tudom pontosan.


Mi lehet az ok?


L


2015. febr. 17. 20:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Volt, aki tényleg szerelmet vallott, szóval ebből gyanítom, akadt, aki komolyan gondolta.
2015. febr. 17. 21:18
 12/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom kérdező,én is lány vagyok. nekem is vallott több ember szerelmet, de áh. a többségénél ez valami fellángolás szerűség lehetett.

akiről tényleg tudom,és biztos vagyok benne,hogy szerelmes is volt, az 1 ember volt.

2015. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lehetett fellángolás, de van, akinél évekig tartott
2015. febr. 17. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!