Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok miért nem szeretik az...

Csajok miért nem szeretik az alacsonyabb pasikat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

A pasik miért nem szeretik a kövér/csúnya/túl magas lányokat? Na, az alacsony srácokkal is pont ez a baj: nem férfias és kényelmetlen a lánynak, hogy ő a magasabb.

Egyébként meg nem "Csajok miért nem szeretik...", hanem " A csajok miért nem szeretik..."

2015. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Ez így nem teljesen igaz, de tény, hogy egy magasabb pasin hamarabb megakad az ember lányának a szeme.

Ha magasabb (nagyobb) a pasi, nagyobb biztonságérzetet kelt a nőben. Esztétikailag is valahogy így van ez rendjén.

Persze nem ez a döntő, de ha csak egy ilyen kritérium szerint kellene választani, hogy alacsonyabb vagy magasabb legyen, egyértelmű a választás.

2015. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Pont hogy imádnak benneteket.


Majd nézd meg milyen maraton lesz az én barátom 170 vagy még kevesebb mégis imádom válaszokból.


Igazából magasnak lenni rosszabb.

2015. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem alacsonyabb nálam, márpedig nem vagyok magas (165 cm), nekem bejön. Ha arcra tetszik, akkor okés.
2015. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Te miről beszélsz?

160 fölött vagy semmi esélyed a nőknél.

Ha mellé még jóképű is vagy akkor lehúzhatod a rolót, mindenki tudja, hogy a nők az alacsony, csúnya srácokra buknak, elég szétnézni az oldalon...

2015. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Az alacsony pasik azért nem találnak párt, mert alacsonyak, a magasak meg azért, mert magasak. Szerintem veletek nem ez a fő probléma....
2015. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

attól függ mi számít alacsonynak.

az alsó határ 175 cm szerintem, az alatt nehezebb érvényesülni, de egy 175 centis srácnak már nem lehet gondja a magasságával.

Persze a lányok egy százaélka kiesik, mert manapság egyre több a 180+-os csaj, de azrét többségben vannak a normál méretű lányok :)

2015. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


185 cm felett meg elvárás hogy kb. meghajlítsd a vasat egykézzel meg egy ütéssel üsd el a holdig az ellenfeled.


Kb. lehetetlen elvárások.

2015. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt 165 centis barátom. 15 centivel kisebb vagyok nála. A jelenlegi is "csak" 170.
2015. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem is igazán arról van szó, hogy nem jönnek be.. Én eléggé magas vagyok (172-173cm) és ahogy észrevettem az alacsony fiúkat jobban zavarja az én magasságom, mint engem az övék. Akkor kezdjek sírni, hogy magas lány nem kell senkinek? :D Felesleges időpocsékolás.
2015. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!