Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan lányokról, akiknek csak a szájuk nagy az interneten, de még egy személyes találkozóra sem mernek elmenni veled? (nem azért, mert ronda lennél)

Figyelt kérdés

Volt már veled így? Leírhatod dióhéjban a sztorit. Kíváncsi vagyok a cifraságokra.


Korodat is írhatod.


2015. febr. 19. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon kb az összes csaj ilyen. Közbejön valami, túl idős vagyok. A legjobb indok az volt, hogy nem gondolta, hogy ha komoly kapcsolat céljából ismerkedünk, akkor randiznunk is kell xD
2015. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
helló tök jól el írkáltunk képet cseréltünk tetszettünk 1másnak kedveltük 1mást de amikor elhívtam randira azt írta fél velem találkozni mert mi van ha pszihopata vagy :D meg volt 1 kicsit kövér csaj hiábba nyagattam hogy én elfogadom olyanak amilyen az se jött velem sehova! az ilyen minek hírdeti magát? ill minek sír hogy jaj nincs pasi.....
2015. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fura, velem még nem volt ilyen. Akikkel ismerkedtem, vagy egyszer csak leléptek, vagy a képem elküldése után szívódtak fel (egyetlen esetben kaptam, egyébként teljesen normális elutasító választ), vagy tudtunk találkozni.
2015. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van mindig utolsó.... 18/F
2015. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!