Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Domináns nők, van kedvetek...

Domináns nők, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Domináns lévén nem kezdek olyan kisfiúkkal, akik nem mernek leszólítani, hanem egy anonim oldalon, nicknév mögül vagánykodnak.
2015. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkaptam a prividet. Kérlek, tisztelj meg azzal, hogy helyesen írsz, és vesszőkkel, pontokkal tagold a mondanivalódat. Nálam alapvető, hogy a pasi tudjon helyesen írni. Amolyan szellemi igényesség. Ahogy a kezünket is megmossuk pisilés után.
2015. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-D ezt a dumát
2015. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
-Én vizelés előtt is megmosom, -csak ne fogjam koszos kézzel.
2015. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

HyperGenius88, mi ez a rejtett agresszió?

Szerezz egy nőt (vagy ha ez nehéz, akkor fizess be egyre), és vezesd le a feszkót.


Te kis szajkaratés. Összepisiltem magam, ahogy olvastam az üzidet. Tényleg rémisztő volt... :)


De azért értékelem az igyekezetet. Te domináns, te! :D

2015. febr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán azért vágyik domináns nőre, mert ő maga nem épp az a bátor férfi. Azért keres magának itt ilyen hölgyet. Meg ránézésre szerintem csak nagyon ritkán lehet ezt megállapítani egy nőről. Ha a helyzetem javulni fog én is tervezek egy ilyen kérdést kiírni. 26/F
2015. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igazad van, nem vagyok egy bátor ember. ..
2015. febr. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!