Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van ilyen lány itt esetleg?...

Van ilyen lány itt esetleg? Ha van, örömmel ismerkednék vele. (Többi lent) 15/f

Figyelt kérdés

Olyan lányt szeretnék aki:


-Érzékeny lelkű

-Romantikus

-Alapvetően vidám természetű

-Szerti a filmeket/sorozatokat

-Szereti a zenét

-Szeret olvasni

-Gitározik (Ez nem feltétlen szükséges de nagyon szeretem a gitár zenét és én is szeretnék majd venni egy gitárt és meg tanulni játszani rajta. :) )

-Jó humor érzéke van



Aki úgy gondolja hogy bele illik a képbe és szeretne ismerkedni az írjon nyugodtan :) Szívesen küldök priviben képet is magamról ha szeretnétek :).


De majd csak holnap tudok vissza írni mindenkinek mert a kérdés ki írása után lefekszem, ugyanis beteg vagyok és eléggé fáradtnak és levertnek érzem magam (Jó kis tüdő gyulladás :D... ) De nézzük a jó oldalát! Jövő hét csütörtökig nincs suliii!!! :D


Na, peace :) További szép estét mindenkinek :)



2015. febr. 21. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
jobbulást ;)
2015. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, mihamarabbi jobbulást!:)

Egyébként gitározni nem tudok, de a többi nagyjából illik rám. Ha gondolod írj nyugodtan. :) 14/L

2015. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jobbulást! :) írj :) másfél-2 évig gitároztam :) amúgy a többi is igaz rám
2015. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írhatsz ha gondolod. :)
2015. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!