Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket mi tud igazán...

Lányok titeket mi tud igazán megfogni egy srácban? Milyenek gondoltok egy jó pasit/srácot? 16/f

Figyelt kérdés

Légyszi kort is irjon aki válaszol köszi.:)



Nem azért mert hű de nincs önbizalmam meg ilyenek csak érdekel.:) Mert nekem és több lány barátom mondja, hogy jó fej vagyok meg jól nézek ki meg minden.:)

De ha probálkozom a lányoknál és nem igazán jön össze. Akkor szerintetek, hogy kéne kezdeményeznem? Ti hogyan várnátok ezt egy sráctól?

Előre köszi a válaszokat.:)


2015. febr. 23. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami közös érdeklődést belehez vetni...kávé...séta...kutya sétáltatás ( "cuki" kutya mindig bejön)

próbálj meg vele minél többet kommunikálni

ha sokat nevet ha veled van nincs baj... Ha bepróbálkoztál egy barátnőjénél már és ez Kiderült, mert a csajok ezt megbeszélik akkor azért nem jelöl vissza... Vagy alakul vkivel azért... De inkább személyesen Menj oda hozzá, Lehetőleg ne haverokkal, mert azt én sem díjaztam anno. Remélem, valamit segítettem... 22 L

2015. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajándekozz neki valamit! szépeket mondj, es ha odamesz hozzá akkor ne baratokkal, es segits neki ha szukseges! :-) 13/L
2015. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez a lány barátokat gyűjtögetsz magad köré dolog alapból eséjtelen.

Legalábbis nekem már csak azért sem kellenél. Ki akarna egy olyan pasit akit állandóan körbevesznek a "barátok".

A másik meg ha egy kicsit is kezdenél férfiasodni akkor fiú barátaiddal mászkálnál valamerre nem lányokkal. Ha meglát valaki az utcán és megtetszel neki meglátja a kiscsajokat vagy kiscsajt és elis vesztél.

2020. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!