Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minden fiú...

Miért van az, hogy minden fiú szerint kedves, csinos, aranyos, okos, szép lány vagyok, de mégis azt mondják, hogy nem vagyok az esetük? Bejövök soknak, meg minden kívülről sem vagyok csúnya, akkor honnan tudhatnám milyen fiúknak vagyok az esete?

Figyelt kérdés
köszi a válaszolóknak:)))

2015. febr. 25. 13:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Kisugárzás ?

kép nélkül elég nehéz bármit mondani.

2015. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet... És nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy a legtöbb srácnak nem elég, hogy csinos meg aranyos, az a lényeg. hogy dögös legyen, és fel lehessen vele vágni.
2015. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Dugható vagy, de barátnő nem lehetnél, mert nem vagy elég intelligens, vagy izgalmas, vagy akármi.
2015. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,hát képet azt nem fogok küldeni:D,de a kisugárzásommal nincs semmi baj:).Azt vettem észre,hogy általában a fiúk a barna-fekete hajú ,barna-fekete szemű lányokat szeretik,na hát nekem barna a hajam,kékes zöld a szemem,testalkatom normálisnál picit vékonyabb vagyok,nem túl magas,nem is alacsony,és tényleg sokan mondják hogy kedves vagyok,valahogy nem hinném,hogy belül van a probléma...:))
2015. febr. 25. 13:48
 5/32 anonim ***** válasza:

Nem éreztél még úgy valaki iránt hogy tetszik neked meg minden de hiányzik belőle valami? Na pont így éreznek azok akik ezt mondták neked.

Nincs olyan hogy ennek a típusnak biztos befogsz jönni… minden ember más, próbálkozz, randizz, lesz olyan akinek bejössz.

2015. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
hát azért inteligens vagyok és nem egy ...:)én sem azért kérdem,mert pasit akarok,csak nem értem,hogyha megdícsérnek a külsőm miatt akkor miért állítják azt hogy nem vagyok az esetük:)
2015. febr. 25. 13:50
 7/32 A kérdező kommentje:
köszi:)nem minden vágyam hogy egy személy belémszeressen:),csak én tényleg nem vagyok olyan,akit amúgy nem kedvellnek:)
2015. febr. 25. 13:51
 8/32 A kérdező kommentje:
3/7 ez nem igaz,pont hogy ennek az ellentéte vagyok,nem vagyok uncsi,és igaz bevállalós sem,de még nem vagyok akkora,hogy ez bármit is számítson:)
2015. febr. 25. 13:53
 9/32 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló:őszintén?hát nem:D ,én nem vagyok az a tipikus fiúkról álmodozó csaj,szerelmes sem szoktam lenni,van úgy hogy valaki tetszik,de nem akarom azt mindenáron megszerezni:)
2015. febr. 25. 13:55
 10/32 A kérdező kommentje:
vagy ahogy írta az egyik válaszoló,kell a dögösség is,hát az is megvan de én valahogy olyan,,jókislány,, vagyok,lehet ez a probléma?:)
2015. febr. 25. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!