Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves, rendes, normális...

Kedves, rendes, normális fiúk, válaszolnátok egy egyszerű kérdésre?

Figyelt kérdés

Magyarul a kérdésem azokhoz szól, akiknek sír a szájuk, hogy a nőknek nem kell a jó.

Ti miért alázzátok meg magatokat? Miért csináltok sorozatban hülyét magatokból? És legfőképp miért nem ismeritek azt a szót, hogy "NEM"?

Ha egy lány/nő visszautasít, miért kapartok még mindig?

Miért nem tudjátok felfogni, ha valakinek nem jöttök be, hogy fölösleges esélyért könyörögni, mert akkor sem fognak változni a dolgok?

(Nem, nekem nem a bunkó köc$ögök kellenek, akik játsszák a fa$za gyereket. Azok se jobbak, csak velük nem kell nyüglődni, mert mennek tovább, és nem kell végighallgatni a hegyi beszédet, hogy pedig ő mennyire jó, meg rendes...)



2015. márc. 14. 22:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
ja bocs, azt hittem, tényleg a normálisakhoz van kérdésed :'D
2015. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Hehe ez jó volt.
2015. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mert sokszor basznak egyértelmű választ adni.
2015. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

A kategóriába beletartozom ami a kérdésben van,de a többi rám nem vonatkozik.:) Én megértem a nem-et elsőre is,bár engem inkább megalázni vagy kinevetni szoktak... :/

23/F

2015. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire berágva! :) Sok a tahó, de van szűrőd nem?
2015. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Én értek a nemből azonnal. Onnantól nem próbálkozom tovább. Bár ez a nem kb. fél perc után már jönni is szokott és azért, mert annyira ocsmány és undorító kinézetem van minden lány szerint, és még alacsony is vagyok. Szóval hiába jók a belső értékeim, mindig elutasítást kapok, ellenben ezt tudomásul is veszem.
2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
60%
En nemrég kaptam egy NEM-et több mint egy év ismeretség után, amiben el is hitette, hogy szeret, nem idézem vissza miket irt, ha érdekel akkor írj es privátban leírom, szóval szineszkedett, átvert, es amikor találkoztunk hozzam se szólt, nem erdekeltem, ugy, hogy előtte nagyon sokáig nem találkoztunk, mert rohadt messze lakik a lany, es en nem sírtam utána, nem durciztam, lazán es egoval túltettem rajta, hogy ha nem akar engem akkor nem
2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Mert olyan nincs,hogy nem jövök be valakinek DD
2015. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Először neked kellene normálisnak lenned.
2015. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
5%
7. vagyok: Es mindezt ugy, hogy senki nem szerette annyira addig es azota se, mint en
2015. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!