Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a lehetőségeim?

Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Szóval, adott hogy egy vallásos magán gimnáziumba járok, ahol tilos bármilyen kapcsolat, de egyébként sem nyitottak rá az ottaniak... 18/l vagyok és már egy ideje nem gondolom, h keresztény lennék, szóval szeretnék ismerkedni, párkapcsolatot, ... nem akarok egyedül lenni. A kérdésem az, h mik a lehetőségeim, hol/hogyan tudnék ismerkedni? Eljárni otthonról nem nagyon szoktam sulin kívül, mert hát egyedül hova? Az néhány barátom vallásos, nem járnak sehová... rajtuk kívül kb senkit nem ismerek. Mivel ilyen helyen/ környezetben nőttem fek elég nagy gondjaim vannak a szemtől szembe ismerkedéssel. Fiúkkal konkrétan alig tudok kommunikálni. Tisztában vagyok vele, h ez szívás, és legjobb lenne ha elásnám magam... de azért valahol mégis szeretnék kitörni. Van esély rá, h találjak valakit? Vagy nagyon reménytelen?

2015. márc. 27. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és persze ne is beszéljünk a szüleimről, akik, mondanom sem kell, keresztények és semmit nem tűrnek. Bár elvileg tisztában vannak vele, h én nem osztom a nézeteiket...
2015. márc. 27. 23:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérem küldje el fényképes önéletrajzát, eredményhirdetés március 30.
2015. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NAVON válasza:
Biztos van.Ès nem kell ezèrt elásni magad.
2015. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Attól még, hogy valaki vallásos, miért ne járna el szórakozni?
2015. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ughh, be is kérdezd... én is ezt szeretném tudni
2015. márc. 27. 23:15
 6/7 A kérdező kommentje:
*ne
2015. márc. 27. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a szemtől szemben félős dolgot kellene leküzdened. Olyan helyzeteket kellene teremtened, amiben muszáj leszel fiúkkal kommunikálni.

A mennék, de egyedül mégse dolog meg: Elvileg "az élet a komfortzónán kívül kezdődik", szóval lehet ha elmész egyedül végül lesznek kevésbé vallásos ismerőseid/barátaid, akikkel a kövi eseményre mehetsz együtt. :D

És ha igazából keresel valakit és esélyt is adsz, akkor biztos vagyok benne, hogy találsz is. :)

2015. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!