Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetne velem...

KTamas75 kérdése:

Valaki beszélgetne velem párkapcsolati válsággal kapcsolatban? 40/F (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Házasságom mélypontra került. Hölgyeket keresek, akik beszélgetnének velem erről, esetleg tanácsot tudnának adni mert női szemmel máshogy látszik.


(nem társat, parnert, szeretőt keresek!)


email címet privátban cseréljünk


köszönöm mindenkinek


2015. márc. 31. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, pont ez a lényege, h nyugodtan írhatsz bármit, csak te tudod, h ki vagy. Írd le bátran a szitut, hidd el, többre mész vele, mint ha egy-két emberrel beszélsz.
2015. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 20/L vagyok de szívesen segítek neked ha megosztod velem a problémád . Elég sokat tudok arról mi kell egy nőnek :D szóval e-mail-t nem szeretnék írni de itt szívesen segítek üzenetben :)
2015. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Privátot írhatsz, ott beszélhetünk, de az e-mail címemet nem szívesen adnám meg, tekintve, hogy benne van a teljes nevem:P

24/L

2015. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nem tudom jó ötlet-e ideírni a történetet, mert a többi hasonló témájú kérdésnél általában csak lehúzós válaszok vannak, és nem építő jellegűek.

Azért köszönöm a hozzászólást!

2015. márc. 31. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
#3-as, nem mondod, hogy a 21. században még nincs egy kamu email címed? :)
2015. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,itt beszélhetünk privátban ha gondolod,e-mailt nem szeretem. 33/N
2015. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5.: De mondom:D Nem szokott szükségem lenni kamu címekre:)
2015. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!