Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok, férfiak, nők,...

Fiúk, lányok, férfiak, nők, mi vonz titeket ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az olyan esetekre gondolok, amikor egy feltűnően (5-10-... évvel) fiatalabb/idősebb személlyel kezdtek el flörtölni/kavarni/kapcsolatot kialakítani.

Érdekelne nagyon.



2015. ápr. 4. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint azért vonzóak a fiatalabbak flörtölni/kavarni mert feszesebbek, meg bejön a tanítói szerep :) 24/F
2015. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nallamnal csak idosebbel,fiatalabbal soha :D

18/L

2015. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 To7ka ***** válasza:

13 évessel határozottan nem tudnék mit kezdeni, de 18 évesen már (határozottan nagyon ritkán) előfordulhat, hogy érett gondolkodású. Sőt, épp végez gimiben, kezd igazán megkomolyodni, ott az érettségi súlya, választott egyetem, esetleg kolesz, vagy külön lakás. Kb ez az a kor, amikor egy rohamos fejlődésen megy át valaki (talán még a srácok is).

Külön nem izgat fel senki a kora miatt, esetleg mert aranyos, én speciel mindig szívesebben voltam egy aranyos picúr lánnyal (kortól függetlenül), egy 5 évvel fiatalabb azért még kihozza belőlem is a gondtalan gyerekkort!:)) A másik a gondtalanság, legalább is kevesebb terhet cipel valaki, kevesebb csalódás érte pasiktól, ami nagyon nyugtató, kellemes érzés.

Én talán így magyaráznám (a flörtölés kavarás szex részről kevésbé tudok nyilatkozni), jó kicsit gyereknek lenni, játékosnak, nagyon sokat nevetni együtt, és az egyetem, munka, rossz kapcsolatok, fájó szakítások megviselnek mindenkit (szintén nem szabályszerű, van aki eltudja engedni ezeket és fantasztikusan jó mellette, még ha idősebb is).

2015. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!