Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szeretne ismerkedni 14...

Valaki szeretne ismerkedni 14 eves szekesfehervari lannyal? (De az se baj ha nem ott lakik)

Figyelt kérdés

Nagyon jo eltudok beszelgetni mindenkivel.., tudom itt nem lesz sok eselyem hogy valami normalis embert megismerjek, de azert megprobalom.

Mar nagyon szeretnek uj embereket megismerni, mert most leszek kozepiskolas es a nyaramat nagyon kiszeretnem hasznalni, baratokkal tolteni...csak sajnos nincs annyi hogy egesz nyarra eleg legyen:'(

Nagyon inteligens vagyok, vannak celjaim, es lehet ezert nem talalok sok embert aki hasonloan celtudatos mint en..mert ebbe a vilagba mindenki leszar mindent, en nem boldogok az emberek...na mindegy:)

Szoval valaki irjon:) Butaktol kimeljetek:D


2015. ápr. 6. 16:52
 1/6 anonim válasza:

Miről szeretnél beszélgetni?

Én is tudok mindenről beszélni

2015. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha van kedved nyugodtan írj^^
2015. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretnék :)
2015. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó, cseveghetünk. Skype?
2015. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hidd el nem nem sz@r le mindenki mindent, hisz nekem is vannak céljaim, és normálisnak is vallom magam :)

A nyarat meg igenis ki kell élvezni,független attól, hogy ezután másik suliba fogsz járni, és én is szeretnék új embereket megismerni :)

Ha gondolod írj privátba ;)

16/F

2015. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már 21 vagy?
2021. okt. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!