Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni?

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak és úgy érzem már készen állnék egy újra.

Nem járok diszkóba, utálom a diszkó zenét és a pop számokat, inkább alternatív rockot hallgatok, szóval a szórakozóhelyeken való ismerkedés kihúzva.

Társkeresőn kicsit kínosan érezném magam mivel elég fiatal vagyok. Ja és XXI. század ide vagy oda, nekem nincs bátorságom csak úgy random odamenni egy sráchoz aki különben is csak külső alapján tetszik :D

Szóval van valamilyen ötletetek? Ti hol ismertétek meg a párotokat?

Előre is köszi :)


17/L


2015. ápr. 6. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz ?
2015. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt is ismerkedhetsz.

Akár privit is írhatsz :) (20/f)

2015. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aladar12 ***** válasza:
iskola, koncert, edzőterem, könyvtár, uszoda, kocsma
2015. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Ez úgy ahogy van,igaz rám is (csak idősebb vagyok és pasi),úgyhogy majd nekem is mondd el,ha találsz valami megoldást rá :D
2015. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt és most és velem :)
2015. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz 18F :)
2015. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked lányként könnyebb lesz párt találnod magadnak. Valaki majd biztosan elkezd majd udvarolni neked. Csak légy türelmes és nyitott. 26/F
2015. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen az értelmes válaszolóknak és azoknak akik nem küldték el a péniszüket privátban :)
2015. ápr. 6. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Ezen most jót nevettem. Komolyan képes valaki képet küldeni a nemi szervéről? Egész pontosan mégis mit remélnek az ilyenek? :D

2015. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondolom segítséget remélnek tőlem.Nagyon elkeseredettnek tűnhetek ha kinézik belőlem :D
2015. ápr. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!