Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rengeteg ember öli meg magát...

Rengeteg ember öli meg magát az országban, mert magányosak. Vajon miért nem tudnak az emberek egymásra találni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert nem működik rendesen a facebook kereső.
2015. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A hétköznapi rohanás miatt és azért, mert hétvégén sem mennek el sehova sem, hanem Facebookon beszélgetnek a már megismert ismerőseikkel.
2015. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert nagyrészt aki "magányos" az nem is akar ismerkedni mással, meg rátalálni a másikra mert "bezárkózott", "félénk" és nincs elég önbizalma.
2015. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mert a többség a külsőre hajt..

Én csak azért nem leszek öngyilkos 2 év múlva, mert le lettem beszélve..de majd egyszer, később..

2015. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert hiába magányos egy srác, rá sem fog nézni egy átlagos kinézetű, vagy nem csinos lányra.
2015. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Magyarország már a 40-es évektől a világ öngyilkossági statisztikáinak élén jár, nem újdonság.

Nehéz anyagi helyzet, rossz körülmények, környezet, depresszió, és ez szüli a magányosságot is. Mindenkinek magasan vannak az elvárásai és valakinek vagy összejön, vagy sem. De öngyilkosnak lenni nő/férfi miatt elég nagy hülyeség, keress inkább hasonszőrű haverokat, barátokat, akikkel múlathatod az időt.

2015. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miért lehet, hogy ilyen magasak az elvárások, miközben egy csóró, depressziós ország. Nem igazán értem?
2015. ápr. 8. 14:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert az emberek sose gondolkodtak itt reálisan.

Nézd meg a rendszerváltást is: mindenki azt gondolta, hogy kolbászból lesz a kerítés. Hát fordítva lett: egy rúd kolbászért ellopják a kerítést is...

2015. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem is konkrétan a magányosság. Mert magányos. Az ide vezető út. Stressz, létbizonytalanság, az emberek egymáshoz vali viszonya. A percemberkék gonoszsága, egymásra nem figyelés.

Emberek teszik kilátástalanná a helyzetet egymásnak érzelmi téren.

Mert nem divat az érzelem, sőt megvetendő.

Szenvtelenül alázzuk meg a másikat.

Hogy átgyaloglunk a pasin (csajon is) mert az egomat sérti. Könyebb azt mondani kocc, felejts el örökre, mint időnként magunkba nézni.

2015. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na most már én is depis lettem! :(
2015. ápr. 8. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!