Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi esélyem van a lányoknál...

Mennyi esélyem van a lányoknál 163 centisen és 47 kilósan? 26 éves vagyok és felszívódási rendellenesség miatt hát ennyi vagyok, lehet valami esélyem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Oh, szegény... :(
2015. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem minden lány a nagy colop fiukat szereti !!
2015. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Remélem, bár a legtöbb csaj többet nyom, mint én, pedig én rendszeresen edzek és sokat eszem.
2015. ápr. 9. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Kevin Hart 157 centis. Nyilván a nagyon alacsony lányoknál kell próbálkoznod. Ha igényes vagy magadra és értelmes, kedves, vicces, akkor szerintem nem kéne, hogy probléma legyen. A fő, hogy elfogadd magad és ha van olyan aki az alacsonyságoddal viccelődik társaságban, de nem gúnyolódásból akkor pl. ne sértődj meg, hanem vedd a lapot esetleg szúrkálj vissza poénkodj. Legtöbbször szerintem az ilyen cselekedeteken dől el valakiben valakiről a véleménye.
2015. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Vannak pici, 150-155 cm-es lányok is ám! Ők nyilván örülnek, ha a fiújuk nem 2méteres!
2015. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
alacsony lányoknál lehet
2015. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk elhízni nem fogok, ez egy előny. :) Amúgy igen igényes vagyok, ha ez alatt azt lehet érteni, hogy rendszeresen tisztálkodom, igényesen öltözködöm és mindig tiszta ruhát hordok, borotválkozom, bár néha hagyok egy kicsi borostát, hogy öregebbnek nézzek ki. A hajam nem rövid, hanem kicsit hosszabb fazonú, de sose hagyom, hogy zsíros legyen.
2015. ápr. 9. 22:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor már csak el kell kezdeni rendesen csajozni!!
2015. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezen vagyok, csak hát a testi adottságaim miatt nem mertem megpróbálni, az előző években pedig kórházról, kórházra éltem, mostmár nagyjából rendben vagyok, ezért is tettem fel a kérdést.
2015. ápr. 9. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Tinderen, pl csomó alacsony csaj van. Valahogy ki lehet írni, ilyen bemutatkozást, oda sokan írják, hogy hány centisek. Írd oda, aztán húzogass mindenkit jobbra, és akivel összedob azt tuti nem fogja zavarni, hogy akkora vagy, mert már tudta mielőtt jobbra húzott.

Természetesen nem ez a legértelmesebb ismerkedési forma, de számodra, tesztelésnek ez most pont jó lenne szerintem, aztán ki tudja lehet találsz egy értelmes csajt ott.

2015. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!