Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány hogyan jelezze, hogy...

A lány hogyan jelezze, hogy bejön neki a srác, hogy ne tűnjön nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Elég ha mosolyog és kedves a fiúval? Mert így mondjuk nem koppan nagyot, ha a srác csak haverként tekint rá...
2015. ápr. 12. 17:59
 1/6 RRR ***** válasza:

igen

néha meg is érintheted

2015. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aladar12 ***** válasza:

és szerinted abból, hogy kedves vagy és mosolyogsz rá, rá fog jönni? ha vele vagy játssz a hajaddal, társaságban próbálj meg felé fordulni (persze ne úgy, hogy ki kelljen tekeredned, hogy a többiekkel beszélj).

és ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy az ilyen magatartás tanult vagy öröklött-e.

2015. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a srác az életben nem fog rájönni, hogy tetszik neked. Mondd meg neki egyértelműen, mi férfiak csak abból értünk! Nem nyomulás.
2015. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben eggyetertek az uccsoval xDD
2015. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
94%
Kutatasok alapjan(es az en egyeni tapasztalatom szerint is)a legtobb jelet mindket fel tudat alatt,non verbalis jelzesekkel adja. Ezek egy reszet adott szituban tudatosan is lehet alkalmazni,mint a flortoles fegyvertara:sajat haj megerintese, masik testpozanak lemasolasa,intenziv fele fordulas,hatalmas mosoly stb. Nekem sosem kellett kimondanom a sracnak,hogy bejon,kicsit odafigyeltem,es csodak csodaja,megertette;)
2015. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. Amúgy az ügy lefújva, mert kiderült, hogy minden nap más csajjal randizik, mert dobta a barátnője. Az ilyen pasi szerintem alkalmatlan párkapcsolatra még, egyáltalán nincs túl az exén. Én pedig dugópartner nem leszek. Már csak azt nem értem, ha minden csajt be tud hálózni, velem szemben miért volt félénk? ...
2015. ápr. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!