Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégsem jöttem be neki vagy...

Mégsem jöttem be neki vagy kihívás elé állít a lány? Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi. A többi lent.

Figyelt kérdés
Elég érdekes módon ismerkedtem meg egy lánnyal. Egy gyakorikérdesekre írt valaszom alapján talált meg és írt privát üzenetet hogy ismerkednék-e vele. Persze hogy igent mondtam és facebookon ismerősök vagyunk és irkáltunk vagyis pontosabban én kérdeztem (direkt kifejtősebb és nem eldöntendő kérdéseket) de ő mégis szűkszavúan válaszolt és aztán ugyanazt megkérdezte tőlem. Magától ő semmi témát nem hozott fel és ha én nem írtam/érdeklődtem akoor ő telhesen passzív volt semmit se tett. Most szerintetek mégse jövök be neki vagy caak kihívás elé állít vagy nem tudom hogy most mi van. Egész jól elbeszélgettünk amúgy és meg is nevettettem de mégis úgy érzem hogy öt nem is érdekli az egész.

2015. ápr. 15. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. Takaréklángra tett, hogy majd kialudj magadtól, mint Gyuri bácsinak az utolsó gyertyája a koporsóján.
2015. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A külsőd nem fogta meg miután több képet látott.
2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az szívás... és akkor most mit tegyek? Csak ne írjak neki és kész vagy tőle kérdezzem meg hogy nem jövök be neki? Igazából a gyakorikérdés amire kommenteltem az az volt hogy gáz-e ha 19 éves és még nem volt barátnője az én válaszom meg az volt hogy lehet hogy gáz de nem vagy egyedül. Úgy néz ki hogy nem véletlenül nem volt még barátnőm és ezek szerint nem is lesz továbbra se.
2015. ápr. 15. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne irj neki, ha nem akarsz


amugy rossz az alapfelfogas... "marmnem tetszem neki?"... miert, eddig tetszettel? Az ismerkedes lenyege, hogy megismered a masikat es eldontod tetszik e... ha nem is ismered, nem is tetszhet!

2015. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én írnék neki szívesen. Nekem teljesen bejön az eddig megismertek alapján. De hogyan ismerkedjek hogyha ő teljesen passzív. Ha ismerkedni akarna akkor ő is kíváncsi lenne rám de nem úgy tűnik.
2015. ápr. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!